Домой / Політика / Вузол проблем в Україні слід розплутувати, а не розрубувати – Путін

Вузол проблем в Україні слід розплутувати, а не розрубувати – Путін

Вузол проблем в Україні слід розплутувати, а не розрубувати – Путін

Російський президент поставив Україну в один ряд із Сирією, Лівією та Кореєю.

Президент РФ Володимир Путін звинуватив Європу в подвійних стандартах при підході до питання відокремлення регіонів в самостійні держави. При цьому господар Кремля згадав і Україну, повідомляє УНІАН.

«Будь-які суперечності потрібно вирішувати цивілізовано. Росія завжди виступала саме за такий підхід. Твердо переконані: навіть найскладніші «вузли», будь то криза в Сирії або в Лівії, на Корейському півострові або, скажімо, в Україні – треба розплутувати, а не рубати», – сказав Путін.

ВідеоУкраїна відреагувала на погрози Путіна

Також російський лідер згадав про ситуацію з Каталонією в Іспанії та заявив, що одностайне засудження прихильників незалежності Євросоюзом йде врозріз із попереднім вітанням оголошення самостійності Косова та відокремлення краю від Сербії. «Коли Крим, наприклад, також оголосив про свою незалежність, а потім і в результаті референдуму про приєднання до Росії, ось вже чомусь це не сподобалося. А тепер ось, будь ласка, Каталонія. В іншому регіоні – Курдистан. І це, може бути, ще далеко не вичерпний список», – зауважив Путін.

Російський лідер додав, що «подібні подвійні стандарти приховують у собі серйозну небезпеку для стабільного розвитку Європи та інших континентів, для просування інтеграційних процесів у світі». Про намагання відокремитися від РФ Чечні в минулі роки Путін у цьому контексті не згадував.

Новини по темі:  Порошенко підписав закон для захисту військових, які були поранені в АТО