Домой / Політика / Порошенко сподівається, що Рада “не розгубить сміливості”, голосуючи проти депутатської недоторканності

Порошенко сподівається, що Рада “не розгубить сміливості”, голосуючи проти депутатської недоторканності

Порошенко сподівається, що Рада "не розгубить сміливості", голосуючи проти депутатської недоторканності

Президент спрогнозував, скільки нардепів проголосують за його законопроект.

Президент України Петро Порошенко вважає, що Верховна Рада ліквідує депутатську недоторканність в Україні.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Як і обіцяли, недоторканність в Україні буде ліквідована. Минулого року необмеженого імунітету ми позбавили суддів. Слід віддати належне народним депутатам – сьогодні вони зробили відповідальний політичний крок до скасування і власного привілею”, – наголосив він.

На думку Порошенка, вже під час наступної сесії “Верховна Рада не розгубить сміливості і дасть триста голосів за остаточне й безповоротне рішення цієї проблеми”.

“Дуже розраховую, що і ті, хто найбільш активно рекламувався на темі недоторканності в ці дні, не поміняють своєї позиції, коли побачать, що це вже не піар, а нова реальність”, – резюмував глава держави.

Як і обіцяли, недоторканність в Україні буде ліквідована. Минулого року необмеженого імунітету ми позбавили суддів. Сл…

Опубликовано Петро Порошенко 19 октября 2017 г.

Нагадаємо, раніше Порошенко подав до Верховної Ради законопроект про внесення змін до статті 80 Конституції України, що передбачає виключення положення, згідно з яким народним депутатам України гарантується депутатська недоторканність. Також пропонується виключити положення, відповідно до якого народні депутати не можуть бути без згоди ВР притягнені до кримінальної відповідальності, затримані чи заарештовані. Законопроектом передбачається, що він набирає чинності з 1 січня 2020 року.

Рада більшістю голосів підтримала рішення включити до порядку денного та направити на висновок Конституційного Суду України проект Закону про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України).

Новини по темі:  Заступник міністра, суддя, генерал - хто претендує на крісла в ЦВК