Главная / Політика / Тітушки та яєчний шампунь: Барна і Гончаренко прокоментували пережиту під Радою зневагу

Тітушки та яєчний шампунь: Барна і Гончаренко прокоментували пережиту під Радою зневагу

Тітушки та яєчний шампунь: Барна і Гончаренко прокоментували пережиту під Радою зневагу

Одного депутата напередодні побили, іншого – закидали яйцями.

Українські депутати скаржаться на фізичні та психологічні травми, які їм завдали мітингувальники. Через це спікер Андрій Парубій попереджає, що не всі нардепи прийдуть голосувати за потрібні протестувальникам законопроекти, а отже ті ризикують провалитися, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Нардеп від БПП Олег Барна не на жарт стурбований побиттям, якого зазнав напередодні. «Це робили не українці і не патріоти. Це робили проплачені тітушки, які за дестабілізацію в країні», — заявив він із парламентської трибуни. Інший нардеп, якому перепало у вівторок, сприйняв цю подію не так серйозно і намагався жартувати. «Я їм вдячний, багато хто купує яєчний шампунь, щоб волосся мало гарний колір, а вони мені безкоштовно все зробили», — каже Олексій Гончаренко. Який переконує, що серед мітингувальників є різні люди. «Є абсолютно адекватні, з якими можна говорити. Але є люди, які виглядають, як професійні мітингувальники», — пояснив представник БПП.

ВідеоДепутати ВР скаржаться на психологічні та фізичні травми від мітингувальників

На захист нардепів став спікер Андрій Парубій. «Я зараз просто вимагаю в організаторів заходу! Верховна Рада – це не просто стіни, це в першу чергу народні депутати. За таких умов у четвер нам буде складно зібрати достатню кількість депутатів і за медреформу, і за недоторканність», — попередив він. У відповідь нардеп Сергій Лещенко заявив, що влада не розуміє людей і вимог виконати власні ж обіцянки.

Представник «Батьківщини» Сергій Соболєв пояснює, що зняття недоторканності не може відбутися швидко, бо для цього потрібно не лише позитивне голосування сесійної зали. Після такого документ відправлять на експертизу до Конституційного суду, а якщо там схвалять зміни, то їх знову має проголосувати Рада – на іншій сесії та конституційною більшістю голосів. «Ключове – це голосування на наступній сесії. Наступна сесія стартує з 3 лютого. Це зміни до Конституції, інакше неможна. Далі третє голосування – це 300 голосів», — каже він.

Новини по темі:  Стало відомо, хто підтримав ЄС в санкціях проти Росії

Кореспондент ТСН Ольга Кошеленко