Домой / Політика / Гройсман розмежував мітингувальників під Радою за власним критерієм

Гройсман розмежував мітингувальників під Радою за власним критерієм

Гройсман розмежував мітингувальників під Радою за власним критерієм

Частину протестувальників прем’єр підтримує, частину – ні.

Крім людей, які хочуть змін, під Радою зібралися й ті, хто намагається під гарними гаслами приховати жагу до влади. Так вважає прем’єр-міністр Володимир Гройсман, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Глава уряду запевнив, що підтримує ідею необхідності змін у державі, зокрема щодо створення антикорупційного суду та скасування недоторканності депутатів. Проте окремі політики, вважає Гройсман, намагаються цими гаслами дестабілізувати ситуацію в такий важкий для України час. «З одного боку, це ті люди, які прийшли висловити абсолютно своє глибоке переконання в необхідності змін, які готові важко працювати над цими змінами. А з іншого боку прийшли і ті, хто взагалі нічого не збирається робити. Вони намагаються гарними гаслами прикрити свою жагу до влади і боротьбу за владу», — прокоментував протести прем’єр.

Як повідомлялося, біля наметового містечка, що під Верховною Радою, сталася сутичка між мітингувлаьниками та правоохоронцями. Протестувальники застосували проти поліції палиці, а правоохоронці – випустили сльозогінний газ. Один з активних учасників протесту Семен Семенченко, який намагався зашкодити виїзду автозаків з затриманими з місця подій, вирушив до райвідділку поліції визволяти затриманих. Усього внаслідок штовханини було затримано 11 осіб.

ВідеоГройсман на засіданні уряду прокоментував події під українським парламентом

Новини по темі:  "Давайте створимо мир!": Трамп в одному твіті опублікував фото з Лавровим і Клімкіним