Домой / Політика / Мітингувальники під Радою побилися з поліцією, правоохоронці застосували сльозогінний газ

Мітингувальники під Радою побилися з поліцією, правоохоронці застосували сльозогінний газ

Мітингувальники під Радою побилися з поліцією, правоохоронці застосували сльозогінний газ

Заворушення відбувалось протягом кількох хвилин.

Біля наметового містечка, що під Верховною Радою, сталася сутичка між мітингувлаьниками та правоохоронцями.

Як передає кореспондент ТСН, протестувальники застосували проти поліції палиці, а правоохоронці – випустили сльозогінний газ.

За версією мітингарів, правоохоронці увірвались до одного з наметів та намагались вилучити їхнє майно, через це й сталося заворушення.

За кілька хвилин сутичка припинилась, затримані вісім активістів – їх помістили до автозаку. Але спецтранспорту не давали проїхати учасники пікету, зокрема перед автомобілем став нардеп Семен Семенченко. За кілька хвилин автозак поїхав у інший бік, де мітингувальників немає.

Станом на 17:45 обстановка напружена, але без фізичних сутичок.

ВідеоУрядовий квартал переповнений мітингувальниками, які вимагають політичних реформ

Нагадаємо, від 17 жовтня в Києві представники різних політичних сил протестують під стінами Верховної Ради за проведення політичної реформи. Урядовий квартал був перекритий правоохоронцями, між ними та демонстрантами час від часу виникали сутички.

Мітингувальники вимагають зміни виборчого законодавства, зняття депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду. Увечері демонстранти розійшлися, але біля Верховної Ради залишилися намети з «оргкомітетом» мітингу.

Організатори мітингу заявляють, що їхня акція була результативною і закликають своїх прибічників продовжити її у четвер, 19 жовтня.

Кореспондент ТСН Олександр Романюк

Новини по темі:  Президентська кампанія вже йде - соціолог розповів про стратегію Порошенка