Домой / Політика / Льовочкін звинуватив керівництво МВС у підготовці замаху на нього

Льовочкін звинуватив керівництво МВС у підготовці замаху на нього

Льовочкін звинуватив керівництво МВС у підготовці замаху на нього

Політик стверджує, що за ним стежать.

Народний депутат від “Опозиційного блоку” Сергій Льовочкін заявив про погрози з боку МВС та нібито підготовку замаху на нього. Відповідну заяву оприлюднила прес-служба політика.

У тексті вказується, що за політиком ведеться стеження, а переслідують буцімто і його неповнолітніх дітей.

“На адресу Сергія Льовочкіна звучать погрози фізичного усунення, які лунають із боку керівництва МВС. Так, нещодавно ми отримали інформацію про замах на опозиційного політика, який планувався за їх участю”, – вказано у повідомленні.

Нагадаємо, раніше Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження за фактом фінансування тероризму під час купівлі у 2015 році колишнім головою адміністрації президента Януковича Сергієм Льовочкіним та олігархом Дмитром Фірташем частки телеканалу “Інтер” у російського телеканалу “ОРТ”. 

Згодом ЗМІ опублікували  інформацію щодо тіньової приватизації державної компанії “Укртелеком” в часи президентства Віктора Януковича, до якої через підставні компанії був причетний український політик Сергій Льовочкін.

Генеральна прокуратура України приєднала до матеріалів кримінальної справи про приватизацію “Укртелекому” резонансне розслідування. 

Новини по темі:  "Заборона маски-шоу". Порошенко підписав закон про обов’язковість відеофіксації під час обшуків