Главная / Політика / Організатори мітингу під Верховною Радою підвели проміжні підсумки протестів

Організатори мітингу під Верховною Радою підвели проміжні підсумки протестів

Організатори мітингу під Верховною Радою підвели проміжні підсумки протестів

Мітингувальники висували три основні вимоги.

Організатори мітингу «За велику політичну реформу», який відбувся 17 жовтня під Верховною Радою, заявляють, що їхня акція була результативною і закликають своїх прибічників продовжити її.

Про це йдеться у спільній заяві організаторів про попередні підсумки всеукраїнської акції 17 жовтня.

ВідеоПрогнози протестувальники щодо тривалості акцій під ВРУ кардинально різняться

Мітингувальники вимагали зміни виборчого законодавства, зняття депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду.

Організатори заявляють, що домоглися того, що законопроекти про зміни виборчого законодавства поставлять на голосування у парламенті в четвер, 19 жовтня — одразу після медичної реформи та проекту закону про скасування депутатського імунітету.

Також організатори акції 17.10 вважають, що змусили президента Петра Порошенка внести до Верховної Ради законопроект про скасування недоторканності з народних депутатів.

«Під тиском тисяч людей на вулиці президент вночі з 16 на 17 жовтня подав до парламенту як невідкладний проект закону під номером 7203, який пропонує з 2020 року скасувати недоторканність народних депутатів», — йдеться у заяві.

Але організатори вважають неприпустимим відтермінування обмеження депутатського імунітету і хочуть, щоб ця зміна вступила в силу вже зараз.

Що стосується третього пункту «великої політичної реформи», організатори акції 17.10 заявляють, що домоглися відкликання президентського законопроекту про антикорупційні палати і змусили депутатів погодитися із створенням окремого антикорупційного суду.

Організатори мітингу закликають усіх продовжити протест у четвер, 19 жовтня. 

Нагадаємо, 17 жовтня в Києві представники різних політичних сил протестують під стінами Верховної Ради за проведення політичної реформи. Урядовий квартал був перекритий правоохоронцями.

Мітингувальники під Радою побили депутата Барну

Організатори мітингу під Верховною Радою підвели проміжні підсумки протестів

Організатори мітингу під Верховною Радою підвели проміжні підсумки протестів

 

Новини по темі:  Жесткий ответ. НАТО вступает в новую холодную войну с Россией