Главная / Політика / «Час вичерпаний». Парубій закрив засідання Ради, не поставивши медреформу на голосування

«Час вичерпаний». Парубій закрив засідання Ради, не поставивши медреформу на голосування

"Час вичерпаний". Парубій закрив засідання Ради, не поставивши медреформу на голосування

Спікер Ради запевнив, що розгляд законопроектів продовжать наступного дня.

Спікер парламенту Андрій Парубій закрив вечірнє засідання Верховної Ради.

Про це він оголосив із президії.

«Наш час для проведення сесії завершений. Я далі не маю права продовжувати… Час вичерпаний! Я не можу продовжити сесію. Зараз я вечірнє засідання ВР оголошую закритим», — наголосив він.

За словами Парубія, нардепи продовжать роботу у середу, 18 жовтня.

«Завтра о 10 ранку запрошую всіх до зали», — додав голова парламенту.

Нагадаємо, Верховна Рада планувала проголосувати за законопроект щодо медичної реформи 7 вересня після проходження усіх комітетів та доопрацювань, але він не отримав достатньої підтримки в сесійній залі. Згодом голова ВР Андрій Парубій повідомляв, що голосування відбудеться сьогодні, 17 жовтня.

Своєю чергою заступник голови депутатської фракції ”Блок Петра Порошенка” Сергій Березенко раніше анонсував розгляд медреформи у четвер, 19 жовтня.

ВідеоСтрахова медицина по-українськи: основні моменти медреформи

Ключовими пунктами медреформи є: гроші ходять за пацієнтом, лікарям платять за надані послуги, страхова медицина, вибір сімейного лікаря, міжнародні протоколи лікування. Цей документ має запустити нову модель фінансування. Він передбачає зміни у фінансуванні лікування, зокрема, заснування системи державного соціального медичного страхування. Застраховані особи можуть отримати медичні послуги та ліки повністю або частково за рахунок коштів державного солідарного медичного страхування в закладах охорони здоров'я будь-якої форми власності та в осіб-підприємців. Серед новинок, які має привнести реформа у сферу медицини, стане зростання зарплат і нове устаткування для бригад швидкої допомоги.

Новини по темі:  Луценко про НАБУ: "Величезний букет нелегального угруповання"