Домой / Політика / “Був один поштовх і словоблудство”. Гелетей прокоментував бійку з Парасюком

“Був один поштовх і словоблудство”. Гелетей прокоментував бійку з Парасюком

"Був один поштовх і словоблудство". Гелетей прокоментував бійку з Парасюком

Глава УДО запевняє, що не подаватиме заяву до правоохоронців.

Начальник Управління державної охорони Валерій Гелетей прокоментував конфлікт, що стався між ним та нардепом Володимиром Парасюком під будівлею Верховної Ради.

Очільник УДО поведінку народного обранця назвав неадекватною і заявив про те, що інцидент був від самого початку провокацією.

“Суть проблеми в тому, що народний депутат Парасюк, його підхід, його звинувачення і все те, що сталося, відбулося у зв'язку з неадекватною поведінкою цієї людини. Я хотів почути від нього ті претензії не на камеру, а щоб він пояснив, які має претензії до мене особисто. Тому що він узяв із собою людину, яка знімала, така заготовка була. З самого початку він сказав, що багато людей зібралося біля Ради, правоохоронців, але це була тільки підстава, щоб цей конфлікт відбувся”, – сказав Гелетей в ефірі “112 каналу”.

Він додав, що не звертався із заявою до правоохоронців.

“Я не кажу, що є тілесні ушкодження або порваний одяг, стався неприємний інцидент… Ударів не було, був один поштовх і його словоблудство”, – підсумував УДОвець.

Нагадаємо, вдень 17 жовтня під будівлею парламенту в Києві між Парасюком та Гелетеєм сталася бійка. Політик та посадовець влаштували словесну перепалку, а народний обранець вдався до застосування сили – штовхнув Гелетея. 

Новини по темі:  Чалий їхав кілька годин засніженою дорогою подякувати Тіллерсону