Домой / Політика / Саакашвілі похвалив Коломойського і розкритикував Ахметова

Саакашвілі похвалив Коломойського і розкритикував Ахметова

Саакашвілі похвалив Коломойського і розкритикував Ахметова

Колишній голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі назвав олігарха Ріната Ахметова головним бізнес-партнером президента Петра Порошенка. Водночас політик похвалив іншого олігарха – Ігоря Коломойського.

Про це він сказав у вечірньому ефірі одного з телеканалів.

“Рінат Ахметов став головним бізнес-партнером Порошенка. Щоб ви розуміли, як всі олігархи пов’язані у моєму конкретному випадку.

Коломойський працював в Грузії, там поводився дуже добре. Якраз цей досвід показує, що у тебе правила – ти не береш хабарів, то навіть такі люди як Коломойський можуть нормально працювати”, – сказав Саакашвілі.

“Ахметов купив про мене 23-серійний фільм з усіма штампами російської пропаганди і пускає по телеканалу “Україна”. Фільм замовлений з Москви, мій арешт замовлений з Москви. А Порошенко поїхав з Іванішвілі (екс-прем’єр-міністр Грузії. – Gazeta.ua) домовлятися про мою екстрадицію. Чому це все робиться? Гроші не пахнуть”, – продовжив він.

Також Саакашвілі назвав Ахметова “одним з ініціаторів війни”.

“Мільйони людей на Донбасі втратили все. У минулому році Ахметов показав, що у нього додалося 2 мільярди 600 мільйонів доларів.

Я бачив аналіз по підприємствах Порошенка. Банк у нього – чистий прибуток 304%, при тому що в Україні впали сотні банків. Його хлібокомбінат у Вінниці збільшив виручку ПДВ в десятки разів. Президент Трамп з того часу, як став президентом, втратив 1 мільярд (доларів. – Gazeta.ua). Цей же легалізує свої нелегальні доходи від Ахметова і так далі “, – заявив Саакашівлі.

Водночас Саакашвілі заперечив, що мав переговори з Коломойським у Женеві.

“Ніяких переговорів у мене з Коломойським не було і бути не може”, – сказав він.

Також Саакашвілі заявив: “Перший закон, який ми приймемо, закон про олігархів. Він стосуватиметься Ахметова, Коломойського, Фірташа, всіх. Вони не повинні контролювати мас-медіа, монополізувати різні сфери. Особливо Ахметов, тому що він зараз у Порошенка в фаворі. Вони повинні вийти з української політики”.

Новини по темі:  Глава Коцюбинської селищної ради Ольга Матюшина травмувала жінку депутата