Главная / Політика / Бійцям АТО виплатять премії до Дня захисника – Порошенко

Бійцям АТО виплатять премії до Дня захисника – Порошенко

Бійцям АТО виплатять премії до Дня захисника – Порошенко

Військові отримають від однієї тисячі гривень.

Всім військовим, які несуть службу в зоні проведення антитерористичної операції, виплатять премії. Про це президент України Петро Порошенко повідомив у Житомирській області, де вручив військовослужбовцям державні нагороди.

«Я віддав наказ міністру оборони Полтораку Степану Тимофійовичу до Дня захисника Вітчизни на додаток до стандартного забезпечення виплатити святкові премії військовослужбовцям, які зараз виконують завдання на сході України», — сказав Порошенко.

Військові на першій лінії мають отримати не менше 3 тисяч гривень, на другій та третій – не менше тисячі. Президент наголосив, що очікує виконання наказу вже у жовтні.

Крім того до кінця року українська армія отримає ще понад тисячу одиниць військової техніки, на додачу до 1,3 тисячі, які вже були отримані цього року.

Нагадаємо, сьогодні в Україні відзначають День захисника. Зранку президент взяв участь у святковому богослужінні, де помолився за життя бійців та мир у країні, а потім відвідав урочисту присягу курсантів ліцею Богуна

Новини по темі:  Порошенко внесе законопроект про Антикорупційний суд до Ради наступного тижня