Домой / Політика / Протести під НБУ триватимуть, поки Гонтарєву і Рожкову не заарештують – Рабінович5

Протести під НБУ триватимуть, поки Гонтарєву і Рожкову не заарештують – Рабінович5

Акції протесту під Національним банком України триватимуть, поки глава НБУ Валерія Гонтарєва і її заступниця Катерина Рожкова не будуть притягнуті до кримінальної відповідальності за свої злочини, і ніякі провокації не зможуть зірвати мітинг. Про це заявив народний депутат України, лідер партії “За життя” Вадим Рабінович, виступаючи на безстроковій мирній акції протесту, яка продовжилася з ініціативи його політсили у вівторок, 17 жовтня, під стінами НБУ.

 
Протести під НБУ триватимуть, поки Гонтарєву і Рожкову не заарештують - Рабінович5

Відзначимо, на мітингу зібралося близько 6 тис. протестувальників, при цьому правоохоронними органами було затримано кілька провокаторів.

“Під Національним банком України знову зібралися на мітинг бомжі – саме таку версію транслює на всю країну телеканал “Опозиційного блоку” – “Інтер”. Так, я підтверджую: ми стали бомжами після того, як ця влада почала керувати країною! Так, ми стали бомжами після того, як ті, хто сидять в НБУ знищили нашу фінансову систему! І, тим не менш, ми – бомжі – домоглися того, що Гонтарєва пішла. Але ми поки що не добилися того, щоб її остаточно прибрали з Нацбанку і завели на неї кримінальну справу. Тому зараз головне наше завдання – домогтися цього! І ми не підемо, поки Гонтарєву і Рожкову не посадять до в’язниці!” – заявив політик.

Парламентарій зазначив, що акція під Нацбанком не закінчиться, доки не будуть виконані вимоги мітингувальників.

“Вони, ті, що сидять при владі та в НБУ, чекають, коли ми підемо. Але ми більше не підемо! Я пропоную стояти тут кожного дня доти, поки не будуть виконані наші вимоги, поки не посадять казнокрадів і вбивць гривні Гонтарєву та Рожкову. На їх хитрощі ми більше не купимося! Україні необхідно зробити кілька важливих кроків в економіці, але починати треба з відповідальності керівництва Нацбанку, конкретно – спільниці Гонтарєвої і Рожкової”, – переконаний народний депутат.

Новини по темі:  Порошенко призвал усилить санкции против России

 
Протести під НБУ триватимуть, поки Гонтарєву і Рожкову не заарештують - Рабінович5

Вадим Рабінович вважає, що нинішня влада своїми діями знищує країну, і поки при владі перебувають той же президент і та ж Верховна Рада, ситуація не зміниться. Тому, на думку політика, Україні необхідні перевибори.

“Сьогодні під гаслами патріотизму і демократії до влади прийшли негідники, які безсовісно знищують країну так, як не робили навіть їх попередники. Тому один з кроків – термінове перезавантаження влади через вибори! Яка різниця, який закон приймуть, якщо при владі залишаються ті ж особи? Що зміниться в країні, якщо залишаються той самий президент і та ж сама Верховна Рада? В Конституції України записано: народ України має право на свою країну! Народ, а не якась зграя, має право керувати своєю країною і вибирати собі владу!” – підкреслив лідер партії “За життя”.

 
Протести під НБУ триватимуть, поки Гонтарєву і Рожкову не заарештують - Рабінович5

Він також нагадав, що, проголосувавши за судову реформу, БПП, “Народний фронт” і “Опозиційний блок” будуть разом продовжувати грабувати країну.

“Ми ситі по горло цими управлінцями!.. Відбулася злучка влади з криміналом. Три партії – БПП, “Народний фронт” та “Опозиційний блок”, проголосувавши за судову реформу, вирішили разом продовжувати грабувати народ і країну. Тому, з владою не буде ніякого миру!” – констатував парламентарій.

При цьому народний депутат пообіцяв, що акції протесту під НБУ – це тільки початок, тому що не можна домогтися поліпшення економічної ситуації в країні, не зміцнивши національну валюту.

 
Протести під НБУ триватимуть, поки Гонтарєву і Рожкову не заарештують - Рабінович5

“Ми стоятимемо тут до переможного кінця! І в першу чергу ми приберемо ворога №1 – Гонтарєву. Адже якщо ми не зміцнимо гривню і не повернемо вклади, ми не доб’ємося нічого”, – упевнений Вадим Рабінович.

Лідер партії “За життя” також попередив, що ніякі провокації не зможуть зірвати мирний мітинг біля Національного банку.

Новини по темі:  ЕС продлит санкции против России - Bloomberg

“У нас спокійний конституційний мітинг. Ми не порушуємо законів. Усі провокатори, які сьогодні прийшли сюди – вони від влади. Тому ми будемо стояти і сьогодні, і завтра, поки не заарештують злочинниць з керівництва Нацбанку. Їм спокою не буде відтепер і доти, поки вони не понесуть відповідальність за свою діяльність, доти, поки злодійкуваті чиновники не сядуть до в’язниці!” – резюмував політик.

 
Протести під НБУ триватимуть, поки Гонтарєву і Рожкову не заарештують - Рабінович5

×