13.10.2017 19 Views

Показник здоров’я — серед найгірших у Європі: ЄС звернувся до нардепів

Показник здоров'я - серед найгірших у Європі: ЄС звернувся до нардепів

Представництво Європейського Союзу в Україні закликає народних депутатів підтримати законопроекти, які стосуються реформи системи охорони здоров’я. Про це йдеться на сторінці відомства у Facebook.

«Наступного тижня Верховна Рада розгляне два законопроекти про реформу охорони здоров’я (№6327, №6604). Прийняття цих законів має важливе значення. Це дозволить активізувати зміни в системі, зробити належну систему охорони здоров’я доступною для всіх громадян, одночасно підвищуючи її прозорість та ефективність.

Реформи вже давно відкладаються і зараз надзвичайно важливо братися за застарілу та неефективну систему охорони здоров’я, успадковану від радянського минулого, яка не здатна надавати задовільні послуги та потерпає від корупції та неефективності», — йдеться у тексті.

Незважаючи на порівняно високі витрати на сферу охорони здоров’я, показники здоров’я в Україні, як і середня тривалість життя, залишаються одними з найгірших у Європі, вказали в ЄС.

Дипломати наголошують, що реформа передбачає переорієнтування коштів на надання послуг.

«Ми схвалюємо зусилля українського уряду щодо проведення модернізації системи охорони здоров’я», — додали в посольстві.

Previous Більше грошей: українські нардепи хочуть підвищення зарплати
Next Готовність до зимового періоду будемо проводити тільки на об'єктах – в.о. глави «Укрзалізниці» Кравцов

You might also like

Безпека і транскордонне співробітництво: про що Порошенко із Дудою спілкувалися у США

Розглядалися також питання посилення взаємодії між оборонними відомствами двох країн. Під час робочого візиту до Нью-Йорка президент України Петро Порошенко провів зустріч з президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою.  Про це

Клименко посчитал, во сколько Украине обойдется декоммунизация

Декоммунизация может стоить Украине до шести миллиардов гривен, уверен экс-министр.

Німеччина готова розворушити «Нормандський формат» – Цеголко

Водночас Порошенко запевняє, що активізація цього формату відбудеться найближчим часом. Прес-секретар президента України Святослав Цеголко за підсумками зустрічі Петра Порошенка з канцлером ФРН Ангелою Меркель сьогодні, 20 травня, заявив, що