Домой / Політика / Порошенку потрібні “свої” люди в Міноборони – експерт

Порошенку потрібні “свої” люди в Міноборони – експерт

Порошенку потрібні "свої" люди в Міноборони - експерт

Президент Петро Порошенко не звільнить із посад міністра оборони Степана Полторака чи керівника Генштабу Віктора Муженка. Вони – підтримка глави держави у силовому блоці.

Таку думку висловив політолог Андрій Золотарьов у коментарі Gazeta.ua.

“Система не змінилася. Вона орієнтована на заробляння корупційної ренти. Розповіді про патріотизм і захист батьківщини — ідеологічна обгортка. Досить подивитися на автопарк будь-якого міністерства. Стає зрозуміло, що заробляють корупційні кошти. Але зараз — на крові. Зміна цієї системи залежить від першої особи – Порошенка. Має бути політична воля і послідовна позиція президента. Потрібно посадити трьох друзів. Але не так, як на каналі Discovery: спіймали, показали, відпустили.

Але президенту потрібні надійні люди в Міноборони. Муженка можна було змінити в 2014 році після Дебальцевого. Те, що там трапилося, – питання Генерального штабу. І після Калинівки можна було. Але він цього не зробить. Він бачить у Муженкові віддану людину. Це цінує вище, ніж особисті якості. Йому потрібна силова підтримка, враховуючи складні відносини з Аваковим, праву загрозу. Це ж стосується й Полторака, за спиною якого його заступник крав державні гроші”, – вважає експерт.

Новини по темі:  Прикордонники та МЗС Польщі розповіли, чому заборонили в’їзд Шереметі