12.10.2017 10 Views

Порошенку потрібні “свої” люди в Міноборони – експерт

Порошенку потрібні "свої" люди в Міноборони - експерт

Президент Петро Порошенко не звільнить із посад міністра оборони Степана Полторака чи керівника Генштабу Віктора Муженка. Вони – підтримка глави держави у силовому блоці.

Таку думку висловив політолог Андрій Золотарьов у коментарі Gazeta.ua.

“Система не змінилася. Вона орієнтована на заробляння корупційної ренти. Розповіді про патріотизм і захист батьківщини — ідеологічна обгортка. Досить подивитися на автопарк будь-якого міністерства. Стає зрозуміло, що заробляють корупційні кошти. Але зараз — на крові. Зміна цієї системи залежить від першої особи – Порошенка. Має бути політична воля і послідовна позиція президента. Потрібно посадити трьох друзів. Але не так, як на каналі Discovery: спіймали, показали, відпустили.

Але президенту потрібні надійні люди в Міноборони. Муженка можна було змінити в 2014 році після Дебальцевого. Те, що там трапилося, – питання Генерального штабу. І після Калинівки можна було. Але він цього не зробить. Він бачить у Муженкові віддану людину. Це цінує вище, ніж особисті якості. Йому потрібна силова підтримка, враховуючи складні відносини з Аваковим, праву загрозу. Це ж стосується й Полторака, за спиною якого його заступник крав державні гроші”, – вважає експерт.

Новини по темі:  Геращенко: РФ нагнетает антисемитские настроения
Previous Переслідування українців у Криму та співпраця у сфері оборони. Про що говорили Порошенко та Ердоган
Next У Нацбанку зробили прогноз щодо курсу долара

You might also like

Савченко объяснила свой отказ от цветов Тимошенко

"Я считаю, что это лишнее. Новини по темі:  Послы G7 написали гневное письмо Порошенко – СМИ

Президент затвердив Концепцію забезпечення контррозвідувального режиму в Україні

Контроль за виконанням рішення РНБО, введеного в дію указом, покладається на секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Президент України Петро Порошенко увів у дію рішення Ради національної безпеки і

Порошенко боїться: чому не підписаний закон про амністію7

Атовці вимагають прийняти закон “Про амністію”. Просять звільнити з ув’язнення всіх учасників бойових дій, якщо їх злочини не є особливо тяжкими. Проте воїни бояться, що влада може прописати амністію бойовикам.