Домой / Політика / У розслідуванні вбивства Вороненкова вся Генпрокуратура показала себе гірше одного Рабіновича — політолог

У розслідуванні вбивства Вороненкова вся Генпрокуратура показала себе гірше одного Рабіновича — політолог

Генеральна прокуратура України (ГПУ) в черговий раз продемонструвала неефективність своєї роботи, оголосивши результати розслідування вбивства екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова через півроку після того, як аналогічну версію назвав основною народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив український політолог Олексій Краснопьоров.

 
У розслідуванні вбивства Вороненкова вся Генпрокуратура показала себе гірше одного Рабіновича - політолог

«Як так виходить, що ціла Генеральна прокуратура працює в рази гірше одного Рабіновича — при всьому своєму штаті, можливостях, матзабезпеченні? ГПУ на чолі з Юрієм Луценком було потрібно більше півроку на те, щоб з’ясувати: організатором вбивства екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова є російський «злодій в законі» Володимир Тюрін. Працювали в поті чола, докладали титанічних зусиль, витрачаючи бюджетні гроші на полчища співробітників, щоб в результаті … підтвердити версію, яку Вадим Рабінович абсолютно точно назвав ще в кінці березня! » — підкреслив експерт.

Відзначимо, 26 березня у своїй авторській програмі «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна» лідер партії «За життя» заявив, що вбивство Вороненкова, найімовірніше, є особистою помстою з боку Тюріна.

«Ситуація така: дружина вбитого Вороненкова — Марія Максакова — мала цивільного чоловіка на прізвисько «Тюрік» (це один з найголовніших злодіїв в законі в Російській Федерації, відомий кримінальний авторитет). Вона пішла від нього і забрала дітей. Абсолютно всі розповідають історію про те, що у пари не все в порядку. І вбивство Вороненкова — це може бути банальна помста. Не розглядали цю версію? А шкода! Краще б ви її розглянули! Правда, вона не лягає у війну з Росією, але вона лягає у вашу бездіяльність» , — заявив Вадим Рабінович в ефірі своє програми.

Новини по темі:  Нардеп пояснив ініціативу про розрив дипвідносин із РФ

Як показав час, правоохоронцям для того, щоб фактично визнати правоту Рабіновича, було потрібно більше півроку. На думку Олексія Краснопьорова, такі результати характеризують роботу Генеральної прокуратури не найкращим чином.

«Тобто, один розумний чоловік, не маючи всіх тих можливостей, які має Генпрокуратура, випередив її на півроку. Навіщо тоді, розкажіть мені, годувати ГПУ? Навіщо витрачати мільярди бюджетних коштів на недієздатну правоохоронну систему?» — обурився політолог.

Він додав, що це — лише один приклад безпорадності правоохоронної системи, при тому що резонансні вбивства в Україні залишаються нерозкритими.

«Скільки ще потрібно грошей виділити з наших кишень на те, щоб наші доблесні правоохоронці вміли не тільки «освоювати» ці самі бюджетні гроші у власних відомствах і кишенях, кричачи про те, що всіх професіоналів необхідно люструвати? Скільки ще потрібно часу, коштів і доказів для того, щоб прийшли професіонали і нарешті розкрили такі резонансні злочини, як вбивство Бузини, Шеремета та інших?» — завершив політолог.

Нагадаємо, екс-депутата Державної Думи РФ Дениса Вороненкова застрелили 23 березня 2017 року на бульварі Тараса Шевченка в Києві.

×