Домой / Політика / Як же це так, що Льовочкіна в Раді ніби немає, але він там є? — Рабінович

Як же це так, що Льовочкіна в Раді ніби немає, але він там є? — Рабінович

Як же це так, що Льовочкіна в Раді ніби немає, але він там є? - Рабінович

Генеральна прокуратура і Національне антикорупційне бюро України повинні розібратися, як так виходить, що нардеп від «Опозиційного блоку» Сергій Льовочкін фактично відсутній на засіданнях Верховної Ради, однак за нього в парламенті регулярно хтось відзначається і отримує заробітну плату. Про це заявив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович у прямому ефірі телеканалу NewsOne.

«Біля мене у Верховній Раді справа стоїть стілець, на ньому сидить… справжній привид. На цьому стільці напис — «Льовочкін», але я ніколи його не бачив праворуч від себе — його просто немає в Раді. І ось я дізнався одну цікаву річ: виявляється, цей привид кожного дня відмічається в Раді — і не просто карткою, а ще й розписується, і, між іншим, отримує зарплату. Так ось, я подаю до Генеральної прокуратури і НАБУ запит, в якому прошу звірити польоти пана Льовочкіна за кордон під час його відсутності, і ті сотні тисяч, які він явно викрав у держави. Крім того, я вимагаю розібратися з тим, хто розписується за пана Льовочкіна під час його відсутності. У цьому нічого такого немає — це для порядку», — підкреслив парламентарій.

Лідер партії «За життя» також додав, що лояльні до «Опозиційного блоку» ЗМІ демонструють українцям зовсім іншу картинку.

«Телеканал «Опоблоку» («Інтер», — ред.), звичайно, чудовий. Він відмінно і ударно розповідає про те, як добре працюють Льовочкін з Бойком (лідер фракції ОБ в Раді Юрій Бойко, — ред.). Але я думаю , що тепер потрібно пояснити, як же це так, що Льовочкіна в Раді начебто і немає, а він там є … Привид? Тоді журналістів я хочу попросити: будь ласка, наводьте камери на крісло фантома, раптом він з’явиться в якихось інфрачервоних променях», — запропонував Вадим Рабінович.

Новини по темі:  Україна посилює стратегічну співпрацю з Канадою. Що виїздив за океаном Гройсман

Він також нагадав, що, на його думку, парламентарії-опоблоківці вже дискредитували себе голосуваннями синхронно з владою.

«Такі, як Льовочкін, зуміли пронести корупцію навіть туди, де сидять депутати. На жаль, сьогодні всюди, де знаходиться бенефіціар української корупції Льовочкін і його «Опоблок» — одні нещастя. Після їх голосування за судову реформу — реально, краще б вони всі самоусунулися», — резюмував Вадим Рабінович.

Нагадаємо, раніше Вадим Рабінович заявляв, що, проголосувавши за судову реформу, парламентська фракція «Опоблоку» зрадила своїх виборців і стала символом «політичної проституції».

×