Домой / Політика / “Агресор нахабніє” – Порошенко зробив жорстку заяву про Росію

“Агресор нахабніє” – Порошенко зробив жорстку заяву про Росію

"Агресор нахабніє" - Порошенко зробив жорстку заяву про Росію

Росія не змінила своєю поведінки за три роки війни проти України. Більше того, вона далі нахабно порушує взяті на себе зобов’язання.

Про це заявив президент Петро Порошенко на засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи у Страсбурзі.

“На жаль, більше як через три роки, поведінка Росії не змінилась. Сьогодні ми змушені шукати відповідь на російську агресію. Агресію, яка перетворилась на брутальний наступ проти прав людини у самому центрі Європи. Росія продовжує нахабно порушувати взяті на себе зобов’язання.

Так само, Москва продовжує закривати очі на наші настійливі заклики і заклики міжнародної спільноти повернутися у правове поле.

Росія вдає, що йдеться не про неї. Москва продовжує ігнорувати свої зобов’язання у рамках Мінських домовленностей. Її війська досі перебувають на території України – як у Криму так і на Донбасі. Зброя постачається створеним Росією незаконним формуванням”, – заявив Порошенко.

На окупованих територіях продовжують порушуватися права людини, заявив президент.

“Не просувається питання про звільнення заручників та політв’язнів – Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Романа Сущенка та багатьох інших. Особистих історій українських заручників понад сотня”, – продовжив Порошенко.

Новини по темі:  "Позиції далекі": Клімкін і Лавров обговорили проблемні питання щодо Донбасу