Домой / Політика / Справа Клименка: державі передали мільярди і 154 об’єкти нерухомості

Справа Клименка: державі передали мільярди і 154 об’єкти нерухомості

Справа Клименка: державі передали мільярди і 154 об'єкти нерухомості

Військова прокуратура передає Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління активами майно, заарештоване у справі злочинної організації Януковича-Клименка.

Про це на брифінгу повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матиос.

“Органами слідства був накладений арешт на 154 об’єкти нерухомого майна, яке знаходиться в Україні, 22 елітнихі транспортних засоби, 1000 залізничних напіввагонів загальною вартістю 900 мільйонів гривень, корпоративні права юридичних осіб на суму понад 400 мільйонів гривень”, – сказав Матіос.

У списку 87 квартир у Печерському районі столиці, маєтки в Козині під Києвом, майно охоронної структури “Скіф”, мисливський комплекс у Переяслав-Хмельницькому районі.

“Крім того, урядом Князівства Ліхтенштейн заморожено активів Клименка та його оточення на суму близько 20 мільйонів доларів… Був накладений арешт на грошові кошти компанії-нерезидента України “Юнісон”, кінцевим власником є підозрюваний Клименко. Активи, які зберігалися в банку “Юнісон”, ми арештували й заблокували в Україні – 5 мільйонів доларів”, – повідомив Матіос.

“Плануємо найближчим часом отримати рішення суду і передати нерухоме майно – практично весь центр Донецька – до управління національної компанії”, – додав Матіос.

Новини по темі:  Януковича та його силовиків викликають на допит