Домой / Політика / Прокуратура вручила підозру скандальному нардепу Довгому

Прокуратура вручила підозру скандальному нардепу Довгому

Прокуратура вручила підозру скандальному нардепу Довгому

Парламентар отримав документ.

Прокуратура міста Києва вручила підозру нардепу від “Волі народу” Олесю Довгому.

Документ народному обранцю передали ще 22 вересня, уточнили у відомстві.

“Підозра вручено в п’ятницю”, – сказали агентству “Інтерфакс-Україна” у прес-службі Київської прокуратури. Подробиці обіцяють розкрити пізніше.

Як повідомлялося, 22 вересня 2017 року генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що підписав повідомлення про підозру народному депутату Довгому.

Політику закидають земельні махінації у столиці за часів роботи секретарем Київради. У справі фігурують 45 гектарів землі на заповідному Жуковому острові, лише номінальна вартість котрих сягає 82 мільйони гривень. Луценко на засіданні комітету показав документи від жовтня 2007 року з підписом Довгого.

Тодішній депутат міської ради Наталія Новак твердить, що тоді в залі навіть не було кворуму, для нього спеціально змінювали порядок денний, плутали номери рішень, аби депутати не розуміли, за що саме голосують, а в кулуарах циркулювали чутки про 2 млн доларів, виділені на кожну фракцію, котра підтримала незаконне виділення землі.

Довгий запевняє, що останньою ланкою в ухваленні рішень Київради є міський голова – тоді це був Леонід Черновецький. Тож, мовляв, вимагати відповіді треба у нього.

ВідеоЮрій Луценко підписав нову підозру депутату Олесю Довгому

 

Новини по темі:  В Киев вылетел самолет, забиравший ГРУшников