Домой / Політика / Трюдо відповів на питання про надання військової допомоги Україні

Трюдо відповів на питання про надання військової допомоги Україні

Трюдо відповів на питання про надання військової допомоги Україні

Порошенко вважає, що Канада може допомогти встановленню миру і стабільності в Україні.

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо прокоментував питання про надання військової допомоги Україні.

Під час спільної із президентом України прес-конференції Трюдо заявив, що «є перелік і механізми для втілення спільних завдань».

«Ми залишатимемося назавжди з Україною щодо боротьби з незаконною агресією Росії проти України та докладання зусиль Росією із дестабілізації України. Ми боремося з цим», — сказав канадський прем’єр.

Трюдо також нагадав, що Канада допомагає інструкторами, які тренують українських військових, і передають їм свій досвід.

Петро Порошенко зі свого зазначив, що Канада може зіграти ще більш важливу роль у забезпеченні миру та стабільності в Україні та Європі завдяки головуванню у G7.

«Ми бачимо, що платформа G7 також сприяє зусиллям міжнародної групи друзів щодо деокупації Криму. Я вважаю, що Канада цілком підходить для цієї ролі, оскільки Крим – перш за все, стосується прав та свобод людини», — сказав український президент.

На думку Порошенка, дипломатичні зусилля мають бути підкріплені міцною оборонною та економічною стійкістю України.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко прибув з робочим візитом до Канади. У Порошенка заплановані зустрічі із прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, головою МЗС країни Христею Фріланд, канадськими парламентарями та бізнесменами. Також президент зустрінеться із представниками українських організацій Канади. Окрім того, Порошенко візьме участь урочистій церемонії відкриття «Ігор Нескорених», де вперше виступатиме національна збірна України. 

Новини по темі:  Якщо чиновник хоче купити Mercedes, ProZorro його не зупинить - Нефьодов