Домой / Політика / Безпека і транскордонне співробітництво: про що Порошенко із Дудою спілкувалися у США

Безпека і транскордонне співробітництво: про що Порошенко із Дудою спілкувалися у США

Безпека і транскордонне співробітництво: про що Порошенко із Дудою спілкувалися у США

Розглядалися також питання посилення взаємодії між оборонними відомствами двох країн.

Під час робочого візиту до Нью-Йорка президент України Петро Порошенко провів зустріч з президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою

Про це інформує сайт глави держави. 

Співрозмовники обговорили питання безпеки, подальший розвиток політичного діалогу, а також співпрацю в сфері енергетичної безпеки та транскордонного співробітництва. Розглядалися і питання посилення взаємодії між оборонними відомствами двох країн, зокрема у контексті проведення російсько-білоруських навчань «Захід -2017».

Президент подякував Польщі за підтримку щодо запровадження безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом. Президент Дуда відзначив, що Польща послідовно підтримує Україну на шляху до членства в ЄС. Поспілкувалися президенти про Мінські домовленості, а також про розвиток подій на Донбасі та стан дотримання прав людини в окупованому Криму.

ВідеоУ Польщі знесуть усі радянські пам’ятники

 

Президенти обговорили питання запровадження миротворчої місії ООН на окупованій частині Донбасу. Наприкінці зустрічі обговорювали питання організації візиту до України президента Дуди у 2017 році.

Нагадаємо, що міжнародна спільнота має відкидати спроби нав’язування політики сили й агресії у міждержавних відносинах і давати цьому рішучу відсіч. Про це раніше заявив очільник Польщі Анджей Дуда під час виступу на 71-й сесії Генасамблеї ООН. 

 

Новини по темі:  НАБУ зібрало всі документи, необхідні для екстрадиції матері Онищенка