Главная / Політика / Львівський суд назвав обґрунтованою підозру Сакварелідзе в переправленні Саакашвілі через кордон

Львівський суд назвав обґрунтованою підозру Сакварелідзе в переправленні Саакашвілі через кордон

Львівський суд назвав обґрунтованою підозру Сакварелідзе в переправленні Саакашвілі через кордон

Розслідування у справі триває.

Суд визнав обґрунтованою пред’явлену колишньому заступнику генерального прокурора України Давиду Сакварелідзе підозру у незаконному перетині кордону та переправленні через нього екс-голову Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

«Проаналізувавши та оцінивши подані докази, суд, відкинувши доводи сторони захисту, визнав їх належними та допустимими, а також констатував, що вони є достатніми для висновку суду про обґрунтованість оголошеної Давіду Сакварелідзе підозри», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, йдеться про кримінальне провадження за ознаками вчинення групового порушення громадського порядку, незаконного переправлення осіб через державний кордон України, опору та насильства щодо працівника правоохоронного органу, яке трапилось 10 вересня у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Шегині», яке здійснюється прокуратурою Львівщини.

«16 вересня завершено розгляд клопотання слідчого про обрання колишньому заступнику Генерального прокурора України Давіду Сакварелідзе запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання», — додали у відомстві.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Нагадаємо, 14 вересня у Львові правоохоронці повідомили про підозру Сакварелідзе у переправленні Міхеіла Саакашвілі через кордон. Прокуратура пообіцяла просити найм’якший запобіжний захід — особисте зобов’язання.

Новини по темі:  Ляшко різко прокоментував обшук НАБУ у свого помічника