19.09.2017 33 Views

Екс-спікер Палати представників США розповів, чому Росія програє у конфлікті з Україною

Екс-спікер Палати представників США розповів, чому Росія програє у конфлікті з Україною

Він зауважив, що у питанні конфлікту в Україні світова спільнота не відступить.

50-й спікер Палати представників США Ньют Гінгрич вважає, що Російська Федерація під час конфлікту з Україною видихнеться і в кінцевому підсумку програє його.

Про це він сказав під час 14-ї річної зустрічі Ялтинської європейської стратегії “Чи став світ новим? І що це означає для України? ” в Києві, передає Інтерфакс.

“Я думаю, що росіяни програють від виснаження. Я думаю, що вони програють, тому що вони так однозначно порушили міжнародні норми”, – заявив Гінгрич.

Окрім того, він зауважив, що у питанні конфлікту в Україні світова спільнота не відступить.

“Я думаю, він (президент РФ Владимир Путін – Ред.) спочатку програє у Східній Україні, а потім програє в Криму”, – сказав екс-спікер Палати представників США.

Він переконаний, що теперішня агресія не приносить Росії величі або процвітання, а лише все більше ізолює її від решти світу.

Нагадаємо, у США вважають, що миротворці ООН повинні перебувати на всій території окупованого Донбасу, а не лише на лінії розмежування, як того хоче Росія. 

ВідеоСША переконані, що запровадження миротворчої місії ООН, допоможе відновити суверенітет України

Новини по темі:  Золото скифов: что вернут Украине
Previous Три віруси грипу атакуватимуть Україну по черзі, націлюючись на стареньких, дітей і цілі сім'ї
Next У Києві планують побудувати 4 нові великі спортивні об’єкти

You might also like

США призвали Киев разобраться с виновными в пытках

США призвали Украину незамедлительно провести расследование нарушений прав человека   США призывают все стороны конфликта в Украине решить проблему с серьезными нарушениями прав человека, о которой говорится в докладе Управления

Нардеп от БПП считает админреформу неправильной

Шинькович выступил за договор Киева с регионами. Новини по темі:  У російській Раді Федерацій виявили втручання США у вибори через Казахстан

Меркель призвала Порошенко к выполнению Минска-2

Меркель призвала Порошенко к решительным шагам в реализации минских соглашений. Новини по темі:  Литвин позитивно оценил создание свободных экономических зон