Домой / Політика / «1+1 медіа» заявляє про спробу відчуження будівлі та політичний тиск

«1+1 медіа» заявляє про спробу відчуження будівлі та політичний тиск

"1+1 медіа" заявляє про спробу відчуження будівлі та політичний тиск

До МВС відправлений лист із проханням забезпечити охорону будівлі.

6 вересня в пресі з’явилась інформація, що Генеральна прокуратура України планує здійснити огляд будівлі за адресою вул. Кирилівська, 23. З 2012 року це приміщення орендує медіагрупа «1+1 медіа». 

«1+1 медіа» стурбована ситуацією і тому окремо викладає свою позицію щодо справи. 

29 серпня компанія отримала листа від ТОВ «Поділ-Нерухомість» у якому було проінформовано, що НБУ планує до 25 вересня 2017 року відчуження будівлі через те, що вона перебуває в якості заставного майна по процедурі рефінансування «ПриватБанку». При цьому від ТОВ «Поділ-Нерухомість» вимагають сплати всієї суми кредиту – 4 406 807 586,50 грн, в той час, як оціночна вартість будівлі, відповідно до договору іпотеки, в рази менша — 258 027 976,00 грн. 

Після отримання листа від ТОВ «Поділ Нерухомість», «1+1 медіа» звернулись до НБУ (додаток №1) з проханням прояснити ситуацію щодо подальшої оренди, враховуючи те, що «1+1 медіа» сплатила оренду до березня 2018 року. Відповідь досі очікується. 

«Ми дуже хочемо помилятись, але це схоже на чергову спробу політичного тиску. Після історії з ліцензією у грудні минулого року, зараз починається історія з будівлею. Ми єдиний орендар, тому нам очевидно, що дії спрямовані проти нас. Перевести весь телецентр – це питання кількох місяців. Виїхати протягом двох тижнів – фізично не можливо і це абсолютний нонсенс, враховуючи, що ще у 2013 році ми сплатили оренду до 2018 року. Ми досі не отримали відповідь від НБУ, і якщо це не політична акція, то, звичайно, НБУ мав би дати нам час до закінчення строку оренди» — коментує генеральний директор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко.

Новини по темі:  У НАБУ порушили окреме провадження щодо паспорта Розенблата

Наприкінці минулого тижня «1+1 медіа» надіслали лист до Міністерства внутрішніх справ (додаток №2), з проханням забезпечити охорону будівлі, аби унеможливити протиправні силові дії з припинення роботи телецентру. 

лист студія 1+1 мвc from tsnua

Нагадаємо, «1+1 медіа» – одна з найбільших медіагруп країни, що забезпечує мовлення 7 каналів та покриває ефіром близько 98% населення України.