15.09.2017 52 Views

«1+1 медіа» заявляє про спробу відчуження будівлі та політичний тиск

"1+1 медіа" заявляє про спробу відчуження будівлі та політичний тиск

До МВС відправлений лист із проханням забезпечити охорону будівлі.

6 вересня в пресі з’явилась інформація, що Генеральна прокуратура України планує здійснити огляд будівлі за адресою вул. Кирилівська, 23. З 2012 року це приміщення орендує медіагрупа «1+1 медіа». 

«1+1 медіа» стурбована ситуацією і тому окремо викладає свою позицію щодо справи. 

29 серпня компанія отримала листа від ТОВ «Поділ-Нерухомість» у якому було проінформовано, що НБУ планує до 25 вересня 2017 року відчуження будівлі через те, що вона перебуває в якості заставного майна по процедурі рефінансування «ПриватБанку». При цьому від ТОВ «Поділ-Нерухомість» вимагають сплати всієї суми кредиту – 4 406 807 586,50 грн, в той час, як оціночна вартість будівлі, відповідно до договору іпотеки, в рази менша — 258 027 976,00 грн. 

Після отримання листа від ТОВ «Поділ Нерухомість», «1+1 медіа» звернулись до НБУ (додаток №1) з проханням прояснити ситуацію щодо подальшої оренди, враховуючи те, що «1+1 медіа» сплатила оренду до березня 2018 року. Відповідь досі очікується. 

«Ми дуже хочемо помилятись, але це схоже на чергову спробу політичного тиску. Після історії з ліцензією у грудні минулого року, зараз починається історія з будівлею. Ми єдиний орендар, тому нам очевидно, що дії спрямовані проти нас. Перевести весь телецентр – це питання кількох місяців. Виїхати протягом двох тижнів – фізично не можливо і це абсолютний нонсенс, враховуючи, що ще у 2013 році ми сплатили оренду до 2018 року. Ми досі не отримали відповідь від НБУ, і якщо це не політична акція, то, звичайно, НБУ мав би дати нам час до закінчення строку оренди» — коментує генеральний директор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко.

Наприкінці минулого тижня «1+1 медіа» надіслали лист до Міністерства внутрішніх справ (додаток №2), з проханням забезпечити охорону будівлі, аби унеможливити протиправні силові дії з припинення роботи телецентру. 

лист студія 1+1 мвc from tsnua

Нагадаємо, «1+1 медіа» – одна з найбільших медіагруп країни, що забезпечує мовлення 7 каналів та покриває ефіром близько 98% населення України.

Previous По всій Росії евакуюють тисячі людей через "мінування", силовики вже встигли звинуватити Україну
Next На машину народного депутата впало дерево6

You might also like

Гройсман прогулявся до аптеки

Під час поїздки до Житомира прем’єр-міністр Володимир Гройсман зайшов до аптеки. Відповідне відео оприлюднив у своєму Facebook. «Прогулюючись Житомиром, вирішив перевірити стан справ з ліками у найближчій аптеці», — зазначив

Яресько стала сотрудником "мозгового треста" в США

В Евразийском центре Атлантического совета оценили ее опыт работы в "самый тяжелый период для экономической стабильности" Украины.

«Біженка з мутним українським бекграундом». Поклонську підозрюють у роботі на СБУ

За словами російського журналіста, її пустили до РФ "як бідну родичку, а вона, тільки-но переступивши поріг, нахабно почала наводити свій лад". Так звану російську депутатку Наталю Поклонську підозрюють у шпигунстві