14.09.2017 20 Views

$5 млрд на рік — з’явились подробиці плану порятунку України

$5 млрд на рік - з'явились подробиці плану порятунку України

«План Маршалла» для України розрахований на 10 років. У середньостроковій перспективі передбачає виділення по $5 млрд на рік.

Про це заявив перший віце-прем’єр-міністр — міністр економічного розвитку Степан Кубів, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Ми погодили пріоритети діяльності — інфраструктурні проекти, енергоефективності, цифрової економіки через призму малого бізнесу», — сказав він після зустрічі з екс-прем’єром Литовської Республіки Андрюсом Кубілюсом. Зустріч була присвячена питанням довгострокової фінансової підтримки реформ в Україні.

Кубілюс, який є співавтором «плану Маршалла» для України, на брифінгу зазначив, що за умови отримання Україною щорічних інвестицій у сумі $5 млрд зростання її економіки становитиме 6-8% ВВП.

ЄС зробив багато для України: запрацював безвізовий режим та Угода про асоціацію, але зараз стоїть питання, як далі розвиватимуться українсько-європейські відносини. «План Маршала» — це інструмент, який повинен продемонструвати українському суспільству підтримку європейських партнерів, сказав колишній литовський прем’єр.

Previous У президента Грузії вважають ситуацію з Саакашвілі внутрішньою справою України
Next Радбез ООН затвердив нові санкції проти КНДР

You might also like

Геращенко розповів про співпрацю з Кернесом і придбаний за кругленьку суму «Кольт»

Політик продовжує скидати вагу та хоче важити не більше сотні. Народний депутат від «Народного фронту» та радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Антон Геращенко зізнався, що навчився стріляти кілька років

Інтерпол зняв з розшуку міністра часів Януковича

За словами адвоката, справу Едуарда Ставицького визнано політичною. Комісія з контролю за файлами Інтерполу ухвалила рішення про зняття з розшуку міністра енергетики та вугільної промисловості часів Януковича Едуарда Ставицького. Про

Парасюк и Геращенко поссорились из-за дрона в Раде

Скандального нардепа возмутила реакция зампредседателя парламента на запуск беспилотника.