Главная / Політика / Саакашвілі може використати третя сторона

Саакашвілі може використати третя сторона

Саакашвілі може використати третя сторона

У конфлікті Порошенко-Саакашвілі може виграти третя сторона. Про це Gazeta.ua сказав політолог Микола Давидюк.

«Найголовніше, щоб в сценаріях розвитку подій імені Саакашвілі і Порошенка не переміг сценарій імені Тимошенко-Путіна. Колишня прем’єрка може отримати найбільші бонуси від активності екс-президента Грузії.

У Саакашвілі і Порошенка різні бачення на ситуацію, але в обох воно проукраїнське. В обох спільний ворог — Путін. Тому треба понизити градус політичної драми. Бо перевагу можуть отримати не головні учасники конфлікту. Тимошенко може зробити із Саакашвілі політичну жертву, а потім сама ж за нього боротиметься. Він не може балотуватися у президенти, а вона може. Розхитуватиме ситуацію в країні за рахунок його прізвища.

Стиль Саакашвілі зрозумілий і відомий — проведе політичний марш на Київ. Буде об’єднання, або мінімум координація з іншими політичними партіями.

Від історії із проникненням Саакашвілі в Україні не виграв ні він, ні президент. Натомість держава втрачає політичні прибутки. Замість новин із країни про реформи судів, прихід інвестицій, чуємо — «прорвали кордон», — сказав політолог.

Новини по темі:  Продавчиня з райцентру дала мільйон гривень - ЗМІ розповіли про касу колишніх "регіоналів"