13.09.2017 71 Views

Саакашвілі може використати третя сторона

Саакашвілі може використати третя сторона

У конфлікті Порошенко-Саакашвілі може виграти третя сторона. Про це Gazeta.ua сказав політолог Микола Давидюк.

«Найголовніше, щоб в сценаріях розвитку подій імені Саакашвілі і Порошенка не переміг сценарій імені Тимошенко-Путіна. Колишня прем’єрка може отримати найбільші бонуси від активності екс-президента Грузії.

У Саакашвілі і Порошенка різні бачення на ситуацію, але в обох воно проукраїнське. В обох спільний ворог — Путін. Тому треба понизити градус політичної драми. Бо перевагу можуть отримати не головні учасники конфлікту. Тимошенко може зробити із Саакашвілі політичну жертву, а потім сама ж за нього боротиметься. Він не може балотуватися у президенти, а вона може. Розхитуватиме ситуацію в країні за рахунок його прізвища.

Стиль Саакашвілі зрозумілий і відомий — проведе політичний марш на Київ. Буде об’єднання, або мінімум координація з іншими політичними партіями.

Від історії із проникненням Саакашвілі в Україні не виграв ні він, ні президент. Натомість держава втрачає політичні прибутки. Замість новин із країни про реформи судів, прихід інвестицій, чуємо — «прорвали кордон», — сказав політолог.

Previous Тимошенко виступила рупором Саакашвілі та оголосила про спільний план опозиції
Next Тренер «Наполі» Мауріціо Саррі: «Шахтар» залишається маловідомою командою в Італії

You might also like

В Украину прибыл премьер-министр Канады Трюдо

В Киеве планируется подписание соглашения о зоне свободной торговли между Украиной и Канадой.

Порошенко, Меркель і Олланд здзвоняться без Путіна

Глави України, Франції та Німеччини проведуть тристоронню телефонну розмову. Під час зустрічі Петра Порошенка та Ангели Меркель на Мальті глави держав домовились про вирішення ряду питань під час телефоних перегорів.

В ЕС завтра дадут "зеленый свет" безвизу — СМИ

Послы Евросоюза завтра могут дать "зеленый свет" переговорам Совета ЕС и Европарламента по безвизовому режиму.