Домой / Політика / Правозахисники Freedom House зафарбували на карті Крим одним кольором із Росією

Правозахисники Freedom House зафарбували на карті Крим одним кольором із Росією

Правозахисники Freedom House зафарбували на карті Крим одним кольором із Росією

Згідно з їхнім дослідженням, у Криму ті самі загрози демократії, що й у Росії, однак у Донбасу проблеми схожі на українські.

Одна із найбільш відомих правозахисних організацій Freedom House на карті-рейтингу подвійних загроз демократії у світі з боку популістів та автократів виділила Крим тим самим кольором, що й Росію.

Своє обурення з приводу цієї ситуації висловив депутат від БПП Володимир Ар’єв на своїй сторінці у Facebook.

Правозахисники Freedom House зафарбували на карті Крим одним кольором із Росією

«Особливий цинізм ситуації додає назва доповіді – «Подвійні загрози глобальній демократії». Це не вперше Freedom House потурає російським окупантам», – йдеться у його повідомленні.

У мене немає слів. Одна з найвідоміших правозахисних організацій Freedom House на карті прикріпила Крим Росії. Особливий…


Опубліковано Volodymyr Ariev 27 серпня 2017 р.

«Минулого року я помітив таку саму ганьбу на мапі в англійському соборі у Солсбері. Тоді цинізму додало розташування монітору з «російським» Кримом в трьох метрах від оригіналу Магна Карти – першого в Європі біллю про права. В соборі я написав скаргу, але хтось у Freedom House продовжує наполягати на тому що вони, на жаль, виправдовують це грубе порушення міжнародного права», – написав також Ар’єв.

Згодом Ар’єв додав, що Freedom House оцінює загрози демократії не за країнами, а за територіями.

«Ок, але тоді виходить що окупований Донбас «частково вільний», бо не виділений в окрему територію, яка не контролюється урядом України. Тому, відмовка не приймається – принципи порушені за будь-яких обставин», – додав депутат.

Нагадаємо, 2016 року Freedom House визнала російські вибори в окупованому Криму незаконними.

Новини по темі:  Порошенко та Могеріні обговорили деталі миротворчої місії на Донбасі