Главная / Політика / САП хоче взяти під варту всіх фігурантів «бурштинової схеми»

САП хоче взяти під варту всіх фігурантів «бурштинової схеми»

САП хоче взяти під варту всіх фігурантів "бурштинової схеми"

Клопотання передбачатиме можливість внесення застави.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура клопотатиме про тримання під вартою для шістьох підозрюваних у «бурштиновій справі«.

Про це повідомив прокурор САП Володимир Кривенко, передає Українська правда.

«Це тримання під вартою з можливістю внесення застави», – зазначив він.

Своєю чергою народний депутат Борислав Розенблат, який фігурує у справі разом із нардепом Максимом Поляковим, зазначив, що не поїде в суд підтримати своїх охоронців.

«Я не поїду в суд. Я фізично не можу. Але я попрошу моїх колег-депутатів поїхати підтримати. За останні дні я з охоронцями не говорив, немає змоги», – сказав Розенблат.

Нагадаємо, директор НАБУ Артем Ситник 20 червня під час брифінгу розкрив схему з видобутку бурштину, до якої причетні нардеп від БПП Борислав Розенблат і парламентар від «Народного фронту» Максим Поляков.  За словами очільника Бюро, за вказаною  схемою під виглядом рекультивації із Житомирської області планувався фактичний видобуток бурштину і надалі його реалізація через офшорну фірму, де засновником була сестра Розенблата.

Сума хабарів, отриманих у вказаній справі – більше 300 тисяч гривень. 

19 червня детективи Національного антикорупційного бюро України затримали охоронця народного депутата від БПП Борислава Розенблата під час отримання хабара у розмірі 200 тис. доларів. Нардеп Сергій Лещенко стверджував, що поплічник Розенблата отримав гроші за вирішення питання з ліцензування видобутку бурштину. 

Сам політик назвав звинувачення на адресу його охоронця провокацією

Депутатів Розенблата та Полякова хочуть позбавити недоторканності — вони обидва фігурують у бурштиновій справі. Відповідне подання вже підготували.

ВідеоДепутати Розенблат та Поляков назвали справу проти них політичною карою

Новини по темі:  Міноборони розробило законопроект про військову поліцію