Домой / Політика / Фігурант у бурштиновій справі Поляков закликав позбавити його недоторканності

Фігурант у бурштиновій справі Поляков закликав позбавити його недоторканності

Фігурант у бурштиновій справі Поляков закликав позбавити його недоторканності

Політик квапить ГПУ  із внесенням подання до парламенту. 

Народний депутат і фігурант антикорупційного розслідування щодо видобутку бурштину Максим Поляков під час виступу у Верховній Раді закликав якомога швидше позбавити його недоторканності.

Парламентар від “Народного фронту” заявив, що “абсолютно впевнений у своїй правоті і законності своїх дій”.

“Вчора в Генпрокуратуру надійшло звернення НАБУ і САП з приводу зняття депутатської недоторканності з кількох народних депутатів. У цьому списку є і я. Вимагаю якомога швидше внести це подання з приводу мене в сесійний зал”, – наводить Ліга.net його цитату.

Як повідомлялося раніше, депутата від БПП Борислава Розенблата та нардепа від Нарфронту Максима Полякова хочуть позбавити недоторканності. Справа стосується розроблення схеми, яка б легалізувала видобуток бурштину під виглядом рекультивації земель. У цій справі 20 червня обшукували Держлісагентство. Фігурантами  справи є двоє зазначених нардепів. Загалом оголошено про підозри шістьом особам – двом охоронцям Розенблата, помічникові нардепа та трьом представникам міжфракційного депутатського об’єднання “Депутатський контроль”.

Народний депутат від БПП Борислав Розенблат, охоронця якого затримали на хабарі у 200 тисяч доларів, заявив про обшуки у його помічників.

ВідеоДепутати Розенблат та Поляков назвали справу проти них політичною карою

Новини по темі:  Підготовче засідання у справі Януковича перенесли