Домой / Політика / Геращенко анонсувала засідання РНБО щодо деокупації Донбасу

Геращенко анонсувала засідання РНБО щодо деокупації Донбасу

Геращенко анонсувала засідання РНБО щодо деокупації Донбасу

Політик поскаржилась на фракцію "Самопоміч".

Найближчим часом буде завершено роботу над законопроектом про деокупацію і реінтеграцію Донбасу, після чого буде проведено засідання РНБО.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook представник України в гуманітарній підгрупі Ірина Геращенко.

«Сьогодні ми працювали кілька годин, дошліфовуємо певні дискусійні моменти законопроекту «Про особливості державної політики з відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованою територією Донецької та Луганської областей України». Найближчим часом відбудеться РНБО, де буде розглянуто цей законопроект і прийнято остаточне рішення, також я запропонувала найближчим часом провести дискусію щодо законопроекту на неформальній мінській платформі, що створена й успішно працює в ВР», — наголосила вона.

За словами Геращенко, суттю законопроекту є те, що «Україна залишається відданою політико-дипломатичному шляху врегулювання війни на Донбасі, інспірованої РФ, при цьому ми боремося за деокупацію і повернення територій».

Окремо політик також поскаржилася, що фракція «Самопоміч» не працює в рамках мінської платформи.

Нагадаємо, 13 червня Турчинов заявив, що в Україні потрібно завершити антитерористичну операцію і перейти до нового формату захисту країни від гібридної війни з РФ.

Новини по темі:  Піар за рахунок місцевих громад - Майкл Щур вчергове потролив Порошенка