05.06.2017 89 Views

Прокремлівський президент Молдови скаржиться на різке погіршення стосунків із РФ

Прокремлівський президент Молдови скаржиться на різке погіршення стосунків із РФ

Додон звинувачує у всьому "західних кураторів".

Молдовський президент Ігор Додон вважає, що відносини країни із РФ «ніколи ще не перебували на такому краю прірви, як зараз».

Про це він заявив РИА Новости.

«За 25 років встановлення дипломатичних відносин між РМ (Республікою Молдова) і РФ ніколи ще наші двосторонні відносини не перебували на краю прірви, як зараз. Ось до чого призводять безвідповідальні рішення і дії молдовського уряду і парламентської більшості, які ухвалюють рішення не на користь свого народу, а виходячи з геополітичних інтересів західних кураторів «, — сказав Додон.

Він додав, що протягом наступних днів проведе зустрічі на різних рівнях з керівництвом РФ.

Додон заявив, що «якщо уряд і далі нагнітатиме напруження в молдавсько-російських відносинах, провокувати розрив з нашим головним стратегічним партнером — Російською Федерацією, своє слово скажемо ми, народ Республіки Молдова».

Також президент висловив надію, що заходів економічного і соціального характеру з боку Росії у відповідь на висилку дипломатів не буде.

Нагадаємо, Додон планує обговорити питання про вислання з країни дипломатів РФ на засіданні Вищої ради безпеки.  Він назвав вислання російських дипломатів «провокацією правлячої Демократичної партії та їхніх кураторів із заходу«. Він зауважив, що ніколи протягом останніх 25 років Кишинів «не дозволяв собі діяти настільки ворожо проти Російської Федерації». 

У Молдові пояснили, чому вислали російських дипломатів. Прем’єр-міністр Молдови Павло Філіп заявив, що російських дипломатів оголосили персонами нон ґрата на основі інформації, отриманої від спецслужб. 

Молдова вислала 5 російських дипломатів з країни

Серед них, за даними ЗМІ, помічник військового аташе. Його у Кишеневі звинувачують у спробі завербувати колишнього депутата молдовського парламенту, якого нещодавно заарештувала за зраду Батьківщини. Хоча президент Молдови Ігор Додон після обрання взяв курс на зближення з Росією цьому опираються в місцевому уряді.

Previous Головного фігуранта справи про викрадення бізнесмена суд відправив під варту на 2 місяці
Next Українські гімнастки завоювали 3 медалі у фіналах в Іспанії

You might also like

Парубий: Главная задача недели – принять судебную реформу

Спикер надеется на принятие Радой изменений в Конституцию Украины в части правосудия.

ЕС разработает механизм приостановки безвизового режима до конца июня

Украина и Грузия стали заложниками этого вопроса, утверждают в МИД Украины.

Массаж лица — эффективная процедура по омоложению кожи лица и тела

Массаж лица – лучшая процедура для омоложения кожи лица В наше время такая процедура как массаж лица стала очень популярной и востребованной. Эта процедура довольно эффективная, ведь с помощью массажа