26.05.2017 87 Views

Гройсман звернувся до совісті суддів

Гройсман звернувся до совісті суддів

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман обурився рішеннями суддів щодо обрання міри запобіжного заходу колишнім податківцям.

Про це пише ТСН.

«З 2010-го до 2014 року Клименко і ті, з ким він співпрацював, створили схему, коли можна не сплачувати податки в державу, а платити їм данину. У них такий бандитський образ мислення був завжди. Насправді всі про це знали, але ніхто не міг це висвітити. Сьогодні це зробили. Це дуже добре.

А тепер слово має сказати судова система. Ну, по-перше, якщо під заставу відпускають, то у них має бути електронний браслет. Має бути незворотний процес. Слідчі мають швидко завершити, але судова система має захищати не злочинців, а закон.

Це зрозуміло, що судова система нам непідпорядкована, але у кожного має бути совість. Якщо хтось розміняє інтереси держави на власні, він має бути покараний. Я очікую справедливих рішень судів. Мені б хотілося, щоб ця невідворотність процесу, яку очікує українське суспільство, відбулася», — заявив Гройсман.

Previous Дивіться онлайн звіт Луценка у Верховній Раді за рік роботи
Next Ідеальна жінка. Фітнес-краля показала, як з'їсти 12 пончиків за хвилину і не набрати вагу

You might also like

Україна добровільно віддала флот Росії5

Фото: magmens.com Лише 18,3% Чорноморського флоту 22 роки тому отримала Україна, а інше відійшло — Росії. Президент України Леонід Кучма та Росії Борис Єльцин підписали угоду про розподіл 9 червня

У Порошенко появился новый советник

Им стал бывший первый заместитель министра финансов Украины Игорь Уманский.

Мнение: Красная карточка украинским болельщикам

Александр Сушко, директор Института евроатлантического сотрудничества, прокомментировал скандал с визами для болельщиков.