Домой / Політика / Кіпрські компанії оскаржили конфіскацію $ 1,5 млрд Януковича

Кіпрські компанії оскаржили конфіскацію $ 1,5 млрд Януковича

Кіпрські компанії оскаржили конфіскацію $ 1,5 млрд Януковича

Захист просить суд про відновлення строків апеляційного оскарження.

Сім кіпрських компаній — власників облігацій внутрішньої державної позики оскаржили рішення Краматорського суду про спецконфіскацію $ 1,5 мільярда позбавленого звання президента України Віктора Януковича і його оточення.

Про це заявив адвокат компаній Дмитро Щербина, – пише “Громадське”.

Він повідомив, що рішення суду було оскаржене тільки зараз, оскільки сторону захисту не повідомили про нього.

“Так було  оскаржено це рішення Краматорського районного суду. Оскаржено тільки в травні, оскільки рішення суду було практично засекречене, дізнались тільки зі ЗМІ”, — зауважив він.

Щербина зазначив, що скарги були подані в Апеляційний суд Донецької області. Захист просить суд про відновлення строків апеляційного оскарження.

Нагадаємо, що позбавлений звання президента України Віктор Янукович разом із своїми поплічниками вкрав у українців близько 40 млрд доларів за 3 роки.

Про це сказав міністр юстиції Павло Петренко. 

Нагадаємо, 28 квітня рішення суду про конфіскацію  40 млрд грн (1,5 млрд доларів),  які належали утікачу Віктору Януковичу, набуло чинності.  Президент України Петро Порошенко наголосив, що вказані кошти витратять на українську армію та допомогу незахищеним верствам населення. 

Колишні регіонали безкарно добудовують палаци у Конча-Заспі та виводять майно в офшор

Родина Азарова половину земель у заповідній Кончі-Заспі під Києвом вивела в офшор на Кіпр. А сусід екс-прем’єра-утікача, колишній регіонал Смітюх, добудував на пляжі озера Конча розкішний палац. Ті, хто колись мали владу і за безцінь приватизували 11 гектарів державного санаторію, залишилися безкарними вже після Майдану. Вони через суд закріпили за собою заповідну землю навіки.

Новини по темі:  Нардепи святкували день народження Фірташа у Відні6