Домой / Політика / Савченко про особисте життя: до мене підходять тільки сміливі чоловіки

Савченко про особисте життя: до мене підходять тільки сміливі чоловіки

Савченко про особисте життя: до мене підходять тільки сміливі чоловіки

Надія не зізналася, чи перебуває наразі у стосунках.

Народний депутат Надія Савченко наголосила, що її стиль одягу особливо не змінився, йдеться у “Світському житті”.

“А хто бачив мій стиль до повернення? Мій стиль до армії, і частково в армії, та в політиці такий як я зараз ходжу. Я іноді фарбувалася, іноді носила підбори, іноді носила сукні, але виключно до діла і до місця, в армії я носила камуфляж, бо це моя робота”, – ствердила вона.

Нардеп зазначила, що серед її талантів не тільки спів, а й малювання, вишивання, ліпка з глини, ковальство. При цьому Савченко знаходить час для усіх своїх захоплень.

До пародій на себе, наприклад,від студії “Квартал-95” політик ставиться із посмішкою, додаючи, що себе вона зіграла б краще. Таємницю особистого життя Надія не відкриває та не зізнається, чи вже має обранця.

“Кожна жінка має своє особисте життя, і це на жаль, нікого не цікавить, усіх цікавить, що у Надії Савченко. Все, що я маю, це для мене, особисто для душі, все чим я можу, я радо поділюся з українцями, а от що моє – то моє. До мене підходять тільки сміливі чоловіки”, – підсумувала вона додавши, що в Верховній Раді “немає чоловіків, але є лише народні депутати”.

Нагадаємо, після того, як Надію Савченко виключили із партії “Батьківщина” вона очолила нову. Політик заявила, що “змінить політичну систему”. 

Надія Савченко розповіла про особисте життя: До мене можуть підійти тільки сміливі чоловіки

Надія Савченко розповіла про свій стиль та хобі: виявляється народна депутатка і малює, і вишиває, і ліпить з глини і залізо кує! Нещодавно Савченко проявила ще й вокальні дані, заспівавши в ефірі телеканалу «112 Україна». Як депутатка ставить до пародій на себе і чи є у неї наречений – дивіться у інтерв’ю.

Новини по темі:  ЗМІ дізналися ім'я нового фаворита Путіна