22.05.2017 84 Views

Китайська мова і «генеральська» пенсія: нардепи розповіли про свої плани на старість

Китайська мова і "генеральська" пенсія: нардепи розповіли про свої плани на старість

Народні обранці не можуть назвати розмір мінімальної пенсії та ціни на головні продукти.

Українські депутати розповіли, чим планують зайнятися на пенсії. По завершенні політичної кар’єри вони хочуть, зокрема, займатися спортом, писати книги та вивчати нові мови, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Нардеп Куніцин мріє стати академіком, Гончаренко – займатися пауерліфтінгом і вчити китайську мову, а Геращенко – написати мемуари під назвою My Way. Депутат Кононенко зізнався, що старості боїться та уникає думок про неї, а Мураєв сподівається на обіцянку сина – вигадати пігулку для довгого і щасливого життя.

Мемуари, пауерліфтінг та китайська мова: як уявляють своє пенсійне життя нардепи

ТСН вирішила запитати у депутатів, чи уявляють своє пенсійне життя наші народні обранці, і чи взагалі знають, на які мінімальні пенсії живуть звичайні українці.

Уникає думок про майбутню пенсію і нардеп Ємець, а Денисова на неї взагалі не збирається. Тоді як серед депутатського корпусу пенсіонери вже є – Куніцин зізнався, що є інвалідом другої групи війни в Афганістані та отримує пенсію — 7,3 тисяч гривень. «Але краще б я її не мав», — зізнається він. «Генеральською» назвав свою пенсію Чумак – він має 8,5 тисяч гривень щомісяця.

Водночас далеко не всі депутати знають розмір мінімальної пенсії в Україні – дехто називав і 900, і 968 гривень. Так само нардепи не виявили обізнаності з цінами на продукти – м’ясо і молоко. Пояснили це комплексними закупками. Натомість наголосили, що пенсійна реформа має бути справедливою – тобто кожен мусить отримувати забезпечення відповідно до якості своєї праці.

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива

Previous При підриві двох автомобілів у Багдаді загинули 13 людей
Next За Держгеонадра борються кілька олігархічних груп

You might also like

Пенсіонери вимруть, якщо ми запровадимо медичну реформу — нардеп

Ірина Констанкевич вважає, що реформа залишить без медичної допомоги незахищені верстви населення. Народний депутат України Ірина Констанкевич вважає, що запропонована Міністерством охорони здоров’я медична реформа не розрахована на незахищені верстви населення

Порошенко обсудил реформы с "друзьями" Украины

Порошенко провел заседание международного консультативного совета в Киеве с рядом иностранных дипломатов.

Прокурор озвучив терміни судового процесу над Януковичем

Адвокати екс-президента Януковича можуть подавати клопотання з метою навмисного затягування судового процесу Близько року може тривати суд у справі про державну зраду проти колишнього президента України Віктора Януковича. Про це