20.05.2017 38 Views

Полторак анонсував важливі рішення для повернення окупованих Криму і Донбасу

Полторак анонсував важливі рішення для повернення окупованих Криму і Донбасу

Глава Міноборони вкотре наголосив, що альтернативи Мінським домовленостям немає.

Міністр оборони України Степан Полторак заявив, що Київ не має наміру військовим шляхом повертати контроль над окремими районами Донецької і Луганської областей (ОРДЛО).

Водночас Полторак анонсував рішення уряду і президента для повернення непідконтрольних регіонів і анексованого Криму. Про це йдеться в інтерв’ю Полторака Deutsche Welle, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми не розглядаємо питання вирішення проблеми захоплення території Донецька і Луганська силовим шляхом. Але кожен громадянин України (…) буде захищати кожен сантиметр своєї землі, якщо Росія ухвалить рішення про відкриту агресію», — сказав Полторак в інтерв’ю 16 травня під час візиту до Берліна.

Він зазначив, що порушення перемир’я і Мінських домовленостей — на совісті Росії, зокрема, через поставки військової техніки сепаратистам.

«Ми переконані, що Донецьк і Луганськ — територія України», — зазначив міністр і анонсував низку важливих рішень уряду і президента для повернення непідконтрольних регіонів, а також анексованого Криму під юрисдикцію України. Однак, зазначають, що конкретних кроків глава Міноборони не назвав.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що офіційні Париж та Берлін дали зрозуміти, що функціонування «нормандського формату» переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі залишається в силі.

Держсекретар США Рекс Тілерсон виступить адвокатом України у переговорах з Росією

Вашингтон може долучитися до Нормандського формату. За словами міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, Тілерсон добре проінформований про агресію Москви проти України, з ним обговорювали різні варіанти розв’язання ситуації. Українську сторону на переговори не запрошували, але США пообіцяли виступити на боці Києва.

Новини по темі:  От Рады требуют восстановить финансирование ПТУ
Previous У Франції сформували новий кабінет міністрів із 12 чоловіків і 11 жінок
Next У Лондоні фотограф просто неба залишила 15 тисяч монет і спостерігала за реакцією людей

Похожие новости

Украина получила ноту США по кредитным гарантиям

Страны уже выполнили внутренние правовые нормы, которые были необходимы для вступления в силу соглашения. Новини по темі:  От Рады требуют восстановить финансирование ПТУ

В ФРГ рассказали о €100 миллиардах для Украины

Для получения финансовой помощи по “плану Маршалла” нужно быстрее внедрить необходимые реформы. Новини по темі:  От Рады требуют восстановить финансирование ПТУ