20.05.2017 92 Views

Чим менше нас тримає зі Сходом, тим швидше інтегруємося в Захід — Нефьодов

Чим менше нас тримає зі Сходом, тим швидше інтегруємося в Захід - Нефьодов

Україна повинна поступово і логічно розривати торгівельні відносини з Росією. Це дозволить інтегруватися в економічні процеси країн Заходу.

Про це сказав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов в інтерв’ю Gazeta.ua.

«Це вимушений і необхідний крок у цій сфері. Ми знаходимося у певній гібридній війні, де кожна зі сторін намагається виграти у короткостроковій перспективі те, що може. Ми завжди кажемо українським бізнесменам, що вони не мають покладатися на відносини з Росією. Вона буде продовжувати вести економічну війну проти України, де це можливо. Але якщо ви десь щось можете заробити – заробіть.

Стратегічно для нас цей ринок закривається… Це стосується газу, нафти, електроенергії, машин, устаткування. Ми розриваємо величезну кількість ланцюжків. Зрозуміло, що маємо розривати їх якось логічно, не наносячи собі цим розривом ще більшої шкоди, і встигати за цей час паралельно вибудувати ланцюжки із Заходом. Це стосується не лише торгівлі, а й систем експорту-імпорту, логістики, технічного регулювання, стандартизації, метрології, мереж лабораторій. Це болісний процес. Але з іншого боку — дуже важлива інституційна зміна. Чим менше нас тримає зі Сходом, і чим більше у нас зв’язків із Заходом, тим швидше ми в цей Захід інтегруємося і рухаємось у цьому напрямку. Тим більша мотивація в усіх гравців, які беруть у цьому участь», — сказав Нефьодов.

Previous Інформація про мій поганий стан значно перебільшена - Кравчук
Next У США пілоти авіаційної групи "Блакитні Ангели" прикрасили весільну фотосесію

You might also like

Суд зобов’язав ГПУ зареєструвати справу щодо видачі нагородної зброї Аваковим

Зброю отримували військові, політики та чиновники.  Печерський суд Києва зобов’язав ГПУ зареєструвати у ЄРДР кримінальне провадження за фактом видачі нагородної зброї міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. Про це йдеться у

Маєток за 15 млн грн і броньований Escaladе. Журналісти показали елітне майно Ляшка

Політик каже, що купив дороге житло у кредит.  Протягом останнього року нардеп і лідер РПЛ Олег Ляшко разом з дружиною придбав нерухомості на 20 мільйонів гривень.

Луценко розповів, як деякі нардепи пояснили величезні суми готівки вдома

Не потрібно напихати тюрми людьми, а бюджет треба наповнювати — вважає генпрокурор.  Генеральний прокурор України Юрій Луценко розповів механізми зняття депутатської недоторканості за несплату податків або незаконне збагачення на основі