20.05.2017 27 Views

Інформація про мій поганий стан значно перебільшена — Кравчук

Інформація про мій поганий стан значно перебільшена - Кравчук

Перший президент почувається добре і скоро випишеться з лікарні.

Перший президент України Леонід Кравчук спростував чутки про свій поганий стан здоров’я. Втім зауважив, що увага до його особи його тішить. Розповсюджену у ЗМІ інформацію він прокоментував ТСН телефоном.

«Інформація про мій поганий стан значно перебільшена. Як належить, кожну весну у травні я проходжу загальний аналіз. Поїхали у Феофанію – мій лікар сказав, що треба подивитись серце. І мені порадили, що краще до Інституту серця, де і апаратура є і лікарі-віртуози. Вони подивились і знайшли в деяких судинах бляшки», – розповів Кравчук.

За його словами, медичні маніпуляції, які проводили в Інституті серця, навіть неможна назвати операцією.

«Ніякої операції не було. Вони спеціальною апаратурою через артерію на руці заходять до серця, прибираючи бляшки ставлять там стенти. Поставили – і все, я ходжу. Не було наркозу, я сам дивився, бачив на екранах, як це все на судинах відбувається», — каже перший президент.

На роботу серця Кравчук не скаржиться, і вже невдовзі випишеться з лікарні. Під наглядом медиків він залишається, аби лікарі побачили, як організм відреагував на стенти. Виписується або сьогодні ввечері, або завтра вранці.

«83 роки працювало бездоганно, я не мав до нього претензій, ну а зараз треба провести, так би мовити, технічний огляд як автомобіля», — пояснив політик.

Нагадаємо, вчора, 16 травня українські ЗМІ повідомили, що Леонід Кравчук пережив «складну операцію» на серці та надійшов до лікарні нібито у передінфарктному стані. 

Новини по темі:  Берлин анонсировал встречу глав МИД "нормандской четверки"
Previous Зірки на кінофестивалі у Каннах (фотогалерея)
Next Чим менше нас тримає зі Сходом, тим швидше інтегруємося в Захід - Нефьодов

Похожие новости

Оригинальные варианты новогодних подарков для девушки на 2017 год

В преддверие Нового года каждый парень задумывается, что подарить своей девушке в этот праздник. Новини по темі:  Кличко отказался от должности главы БПП

ГПУ оголосила підозру Арбузову у справі про розтрату 220 мільйонів гривень

Вирішується питання про оголошення екс-урядовця у міжнародний розшук.  Генеральна прокуратура України повідомила про підозру колишньому першому віце-прем’єр-міністру України Сергію Арбузову у привласненні та розтраті бюджетних коштів на суму у 220

В ЕС рассмотрят закон для безвиза 15 декабря

В этот день Европарламент проголосует за приостановку безвизового режима, что является необходимым условиям для запуска безвиза. Новини по темі:  Вашингтон призывает соблюдать перемирие в Донбассе