20.05.2017 53 Views

Інформація про мій поганий стан значно перебільшена — Кравчук

Інформація про мій поганий стан значно перебільшена - Кравчук

Перший президент почувається добре і скоро випишеться з лікарні.

Перший президент України Леонід Кравчук спростував чутки про свій поганий стан здоров’я. Втім зауважив, що увага до його особи його тішить. Розповсюджену у ЗМІ інформацію він прокоментував ТСН телефоном.

«Інформація про мій поганий стан значно перебільшена. Як належить, кожну весну у травні я проходжу загальний аналіз. Поїхали у Феофанію – мій лікар сказав, що треба подивитись серце. І мені порадили, що краще до Інституту серця, де і апаратура є і лікарі-віртуози. Вони подивились і знайшли в деяких судинах бляшки», – розповів Кравчук.

За його словами, медичні маніпуляції, які проводили в Інституті серця, навіть неможна назвати операцією.

«Ніякої операції не було. Вони спеціальною апаратурою через артерію на руці заходять до серця, прибираючи бляшки ставлять там стенти. Поставили – і все, я ходжу. Не було наркозу, я сам дивився, бачив на екранах, як це все на судинах відбувається», — каже перший президент.

На роботу серця Кравчук не скаржиться, і вже невдовзі випишеться з лікарні. Під наглядом медиків він залишається, аби лікарі побачили, як організм відреагував на стенти. Виписується або сьогодні ввечері, або завтра вранці.

«83 роки працювало бездоганно, я не мав до нього претензій, ну а зараз треба провести, так би мовити, технічний огляд як автомобіля», — пояснив політик.

Нагадаємо, вчора, 16 травня українські ЗМІ повідомили, що Леонід Кравчук пережив «складну операцію» на серці та надійшов до лікарні нібито у передінфарктному стані. 

Новини по темі:  Аваков розповів про погрозливі "дзвінки з Москви" щодо затримання податківців часів Януковича
Previous Зірки на кінофестивалі у Каннах (фотогалерея)
Next Чим менше нас тримає зі Сходом, тим швидше інтегруємося в Захід - Нефьодов

Похожие новости

Гонтареву звинуватили в корупції через відпочинок на Мальдівах

Відпочинок міг обійтися Гонтарєвій не менше мільйона гривень Журналіст, експерт Олександр Дубинський опублікував фотографії відпочинку голови Національного банку України Валерії Гонтарєвої з сім’єю. За його інформацією, голова НБУ відпочивала на

Кабмин решил дать больше денег на армию и полицию

6,6 миллиардов гривен должны найти за счет экономии на выполнении долговых обязательств и сокращения непервоочередных расходов. Новини по темі:  Янукович подал иск на Луценко за хулиганство

Климкин и Штайнмайер обсудили "дорожную карту" безвизового диалога

Штайнмайер заверил Климкина во всеобъемлющей поддержке Украины. Новини по темі:  Янукович подал иск на Луценко за хулиганство