20.05.2017 79 Views

Інформація про мій поганий стан значно перебільшена – Кравчук

Інформація про мій поганий стан значно перебільшена - Кравчук

Перший президент почувається добре і скоро випишеться з лікарні.

Перший президент України Леонід Кравчук спростував чутки про свій поганий стан здоров’я. Втім зауважив, що увага до його особи його тішить. Розповсюджену у ЗМІ інформацію він прокоментував ТСН телефоном.

“Інформація про мій поганий стан значно перебільшена. Як належить, кожну весну у травні я проходжу загальний аналіз. Поїхали у Феофанію – мій лікар сказав, що треба подивитись серце. І мені порадили, що краще до Інституту серця, де і апаратура є і лікарі-віртуози. Вони подивились і знайшли в деяких судинах бляшки”, – розповів Кравчук.

За його словами, медичні маніпуляції, які проводили в Інституті серця, навіть неможна назвати операцією.

“Ніякої операції не було. Вони спеціальною апаратурою через артерію на руці заходять до серця, прибираючи бляшки ставлять там стенти. Поставили – і все, я ходжу. Не було наркозу, я сам дивився, бачив на екранах, як це все на судинах відбувається”, – каже перший президент.

На роботу серця Кравчук не скаржиться, і вже невдовзі випишеться з лікарні. Під наглядом медиків він залишається, аби лікарі побачили, як організм відреагував на стенти. Виписується або сьогодні ввечері, або завтра вранці.

“83 роки працювало бездоганно, я не мав до нього претензій, ну а зараз треба провести, так би мовити, технічний огляд як автомобіля”, – пояснив політик.

Нагадаємо, вчора, 16 травня українські ЗМІ повідомили, що Леонід Кравчук пережив “складну операцію” на серці та надійшов до лікарні нібито у передінфарктному стані. 

Новини по темі:  Порошенко почав робочий тиждень із кадрових призначень у СБУ
Previous Зірки на кінофестивалі у Каннах (фотогалерея)
Next Чим менше нас тримає зі Сходом, тим швидше інтегруємося в Захід - Нефьодов

You might also like

Адвокат встретился с Сущенко: Вину не признает

Фейгин назвал "фуфелом" постановление о возбуждении дела. Новини по темі:  Зустрічі Порошенка у США та напад на патруль ОБСЄ. П’ять новин, які ви могли проспати

Політолог порадив, як вигнати Росію з Криму

Миротворців ООН треба вводити в Крим. Про це у Facebook написав політолог Михайло Басараб.   “Якщо вже йдеться про миротворців ООН на Донбасі, то вимагаймо їх і до Криму. Тиждень

Ви перейшли всі можливі межі: глава СБУ різко звернувся до глави ФСБ

Глава Служби безпеки України Василь Грицак, звернувшись до керівника ФСБ Олександра Бортникова, звинуватив російські спецслужби в організації терористичних актів на Україні. За його словами, Москва шукає привід почати повномасштабну військову