20.05.2017 83 Views

Нефьодов розклав по полицях питання приватизації держпідприємств

Нефьодов розклав по полицях питання приватизації держпідприємств

Держава фізично не може ефективно керувати тисячами підприємств. Їх необхідно приватизувати.

Таку думку висловив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов в інтерв’ю Gazeta.ua.

“Є частина підприємств, які не можна приватизувати. Одни з них – монополісти, інші мають стратегічне значення для держави. Ми не можемо приватизувати сьогодні залізницю, оборонну промисловість чи Енергоатом. Більшість підприємств треба продати. Які не працюють – ліквідувати. Залишитись мають десятки, а не тисячі. І з цими десятками треба працювати. Для цього є окрема програма з організації корпоративного управління. Там мають створити наглядові ради. Треба провести незалежний аудит, найняти через відкриті конкурси директорів, дати їм ринкові зарплати. Має бути створена державна політика власності за цими підприємствами – що держава хоче від них”, – пояснив Нефьодов.

“Ми бачимо багато позитивних змін. Приклад з Нафтогазом та Укргазвидобуванням, які стали прибутковими, збільшують видобуток газу, успішно борються з корупцією. Бачимо і перші позитивні зміни у залізниці: вона стала прибутковою у першому кварталі 2017 року. Сподіваюсь, цей тренд продовжуватиметься. Але займатися тисячами підприємств одночасно – фізично неможливо. Люди, які декларують такі цілі, обманюють не самих себе, а громадськість. Маємо сконцентруватись на 50, максимум 100 стратегічних підприємствах і справді їх реформувати. А решту треба приватизувати й ліквідувати”, – сказав Нефьодов.

Новини по темі:  "Я не маю опускати руки і приймати це свавілля". Саакашвілі поспілкувався із ЗМІ у Польщі
Previous Помічниця Кравчука повідомила про його стан здоров'я після операції
Next Обмовка за Фрейдом: Трамп два рази переплутав слова "какао" і "кока"

You might also like

Кабмін звільнив члена Нацагентства з питань запобігання корупції

Радецький сам написав заяву про звільнення. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман задовольнив заяву про звільнення члена Національного агентства з питань запобігання корупції Руслана Радецького. Урядове рішення датоване вчорашнім днем, 18 серпня. “Припинити

Марина Порошенко домовилася із дружиною Макрона про співпрацю у сфері інклюзивної освіти

Навчання дітей з особливими потребами у звичайній школі – необхідність, яку розуміють у світі. Перша леді України Марина Порошенко зустрілася із дружиною президента Франції Бріжит Макрон. Вони домовилися про співпрацю

Скандал вокруг ВНО. Коррупция не взяла реванш

Скандал из-за подмены результатов тестирования показал, что альтернативы ВНО на пути борьбы в коррупцией не существует. Новини по темі:  Глава фракції “Самопомочі” оголосив голодування через “знущання над Львовом”