20.05.2017 58 Views

Помічниця Кравчука повідомила про його стан здоров’я після операції

Помічниця Кравчука повідомила про його стан здоров'я після операції

Оперативне втручання відбувалося без наркозу. 

Першому президентові Україні Леоніду Кравчуку зробили стентування серця, він почувається добре. Про це у коментарі ТСН повідомила його помічниця Оксана Сибірцева.

Вона наголосила, що колишній гарант прийшов до Інституту серця на планове обстеження.  

«Він прийшов в Інститут серця на планове обстеження і вирішили поставити стенти. Це навіть без наркозу. Сьогодні він вже буде вдома, почувається добре. Не потрібно нагнітати», — наголосила Сибірцева.

Нагадаємо, вчора, 16 травня українські ЗМІ повідомили, що Леонід Кравчук пережив «складну операцію» на серці та надійшов до лікарні нібито у передінфарктному стані. 

Previous Японська принцеса відмовилася від титулу заради шлюбу з незнатним чоловіком (відео)
Next Нефьодов розклав по полицях питання приватизації держпідприємств

You might also like

Ассоциация: Голландии потребуется несколько недель

Этот вопрос обсудят сначала на заседании Совета министра 16 декабря, после чего предложение по ратификации внесут в парламент.

Україна і США підписали меморандум про співпрацю між парламентами

Україна є "форпостом" захисту західної демократії. Меморандум про двостороннє співробітництво між парламентами України і США підписали голова ВР України Андрій Парубій і спікер Палати представників США Пол Раян. Про це

Олланд о Донбассе: Сначала выборы, потом граница

Президент Франции напомнил, что такой порядок предусмотрен минскими соглашениями Французский президент Франсуа Олланд заявил, что на Донбассе сперва нужно провести местные выборы и лишь затем Украине следует возвращать контроль над