20.05.2017 116 Views

Кличко причетний до підробного диплому Бондаренка, тому має бути звільнений – нардеп

Кличко причетний до підробного диплому Бондаренка, тому має бути звільнений - нардеп

Призначаючи Володимира Бондаренка на посаду свого заступника-керівника апарату, мер Києва Віталій Кличко знав про його фальшивий диплом і фальсифікував його призначення.

Таку версію з трибуни Верховної Ради висловив нардеп Юрій Левченко.

“На момент призначення Володимира Бондаренка 13 серпня 2014 року згідно регламенту КМДА не існувало посади просто керівника апарату, а була посада керівник апарату – заступник голови КМДА. Проте, Кличко знав про підробний диплом, і що це викриється під час спец. перевірки в АП та Кабміні, адже кожен потенційний заступник голови КМДА має пройти таку спеціальну обов’язкову перевірку. Для того, щоб Бондаренко її не проходив, Кличко через 7 днів після його призначення, “просто” змінив регламент КМДА, позбавивши керівника апарату КМДА статусу свого заступника. Так би мовити, сховав свого улюбленця з “липовим” дипломом від зайвих очей”, – заявив Левченко

Левченко зауважив, що Кличко також порушив Закону України “Про державну службу”, коли призначив Бондаренка своїм помічником-консультантом у Верховній Раді. Згідно цього закону помічником нардепа може бути людина з повною вищою освітою, якої у Бондаренка не було.

“Абсолютно очевидно, що Кличко вчинив низку злочинів. Тому я звертаюсь до правоохоронних органів, щоб відсторонити Кличка-фальсифікатора від обов’язків мера до кінця розслідування кримінальної справи.”, – підсумував нардеп.

Він також додав, що мер Києва створив комісію з питань оцінки корупційних ризиків у діяльності КМДА та підготовці Антикорупційних програм КМДА, керівником якої призначив Володимира Бондаренка.

×

Новини по темі:  Форум YES: головні меседжі Порошенка до "сильних світу цього"
Previous У Франції готуються до підписання фінального документа про безвіз України та ЄС
Next В Індії 106-річна бабуся стала кулінарним відеоблогером і прославилася на весь YouTube

You might also like

Аваков – Олланду: Не смейте указывать нам отдавать свою землю Путину

Глава МВД Арсен Аваков возмущен заявлением президента Франции Франсуа Олланда о проведении выборов на Донбассе. Новини по темі:  Медведчук: Влада не зацікавлена у розслідуванні трагедії в Одесі

На Полтавщині через підозру у вбивстві депутата-“свободівця” затримали його колегу з партії Ляшка

Лідер Радикальної партії вимагає від депутата скласти мандат. У Миргороді Полтавської області депутата Радикальної партії Хачатура Хачатряна затримали у справі про вбивство його колеги з ВО “Свобода” Олега Супруненка.

Киев хочет распродать предприятия за пять лет

Процесс подготовки и передачи госпредприятий к приватизации займет от двух до пяти лет, отметили в Минэкономики. Новини по темі:  Саакашвили: Порошенко не выдаст меня Грузии