20.05.2017 61 Views

Кличко причетний до підробного диплому Бондаренка, тому має бути звільнений — нардеп

Кличко причетний до підробного диплому Бондаренка, тому має бути звільнений - нардеп

Призначаючи Володимира Бондаренка на посаду свого заступника-керівника апарату, мер Києва Віталій Кличко знав про його фальшивий диплом і фальсифікував його призначення.

Таку версію з трибуни Верховної Ради висловив нардеп Юрій Левченко.

«На момент призначення Володимира Бондаренка 13 серпня 2014 року згідно регламенту КМДА не існувало посади просто керівника апарату, а була посада керівник апарату – заступник голови КМДА. Проте, Кличко знав про підробний диплом, і що це викриється під час спец. перевірки в АП та Кабміні, адже кожен потенційний заступник голови КМДА має пройти таку спеціальну обов’язкову перевірку. Для того, щоб Бондаренко її не проходив, Кличко через 7 днів після його призначення, «просто» змінив регламент КМДА, позбавивши керівника апарату КМДА статусу свого заступника. Так би мовити, сховав свого улюбленця з «липовим» дипломом від зайвих очей», — заявив Левченко

Левченко зауважив, що Кличко також порушив Закону України «Про державну службу», коли призначив Бондаренка своїм помічником-консультантом у Верховній Раді. Згідно цього закону помічником нардепа може бути людина з повною вищою освітою, якої у Бондаренка не було.

«Абсолютно очевидно, що Кличко вчинив низку злочинів. Тому я звертаюсь до правоохоронних органів, щоб відсторонити Кличка-фальсифікатора від обов’язків мера до кінця розслідування кримінальної справи.», – підсумував нардеп.

Він також додав, що мер Києва створив комісію з питань оцінки корупційних ризиків у діяльності КМДА та підготовці Антикорупційних програм КМДА, керівником якої призначив Володимира Бондаренка.

×

Новини по темі:  Кабмін схвалив законопроект надважливої пенсійної реформи
Previous У Франції готуються до підписання фінального документа про безвіз України та ЄС
Next В Індії 106-річна бабуся стала кулінарним відеоблогером і прославилася на весь YouTube

Похожие новости

Клімкін особисто перевірив, як працює безвіз на кордоні з Угорщиною

Глава МЗС перетнув кордон автомобілем на КПП Чоп-Захонь. Міністр зовнішніх справ України Павло Клімкін поїхав до Угорщини за біометричним паспортом. Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

Берлин готов ужесточить санкции в отношении РФ

Официальный представитель правительства ФРГ заявил о готовности при необходимости ввести новые штрафные меры против России. Новини по темі:  Кабмін схвалив законопроект надважливої пенсійної реформи

Порошенко вимагає від Дуди належної реакції на спаплюження українських символів у Польщі

Президент Польщі пообіцяв особисто розглянути інцидент під Перемишлем. Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Польщі Анджеєм Дудою.  Про це повідомляє прес-служба українського президента. Під час розмови Порошенко