20.05.2017 32 Views

Кличко причетний до підробного диплому Бондаренка, тому має бути звільнений — нардеп

Кличко причетний до підробного диплому Бондаренка, тому має бути звільнений - нардеп

Призначаючи Володимира Бондаренка на посаду свого заступника-керівника апарату, мер Києва Віталій Кличко знав про його фальшивий диплом і фальсифікував його призначення.

Таку версію з трибуни Верховної Ради висловив нардеп Юрій Левченко.

«На момент призначення Володимира Бондаренка 13 серпня 2014 року згідно регламенту КМДА не існувало посади просто керівника апарату, а була посада керівник апарату – заступник голови КМДА. Проте, Кличко знав про підробний диплом, і що це викриється під час спец. перевірки в АП та Кабміні, адже кожен потенційний заступник голови КМДА має пройти таку спеціальну обов’язкову перевірку. Для того, щоб Бондаренко її не проходив, Кличко через 7 днів після його призначення, «просто» змінив регламент КМДА, позбавивши керівника апарату КМДА статусу свого заступника. Так би мовити, сховав свого улюбленця з «липовим» дипломом від зайвих очей», — заявив Левченко

Левченко зауважив, що Кличко також порушив Закону України «Про державну службу», коли призначив Бондаренка своїм помічником-консультантом у Верховній Раді. Згідно цього закону помічником нардепа може бути людина з повною вищою освітою, якої у Бондаренка не було.

«Абсолютно очевидно, що Кличко вчинив низку злочинів. Тому я звертаюсь до правоохоронних органів, щоб відсторонити Кличка-фальсифікатора від обов’язків мера до кінця розслідування кримінальної справи.», – підсумував нардеп.

Він також додав, що мер Києва створив комісію з питань оцінки корупційних ризиків у діяльності КМДА та підготовці Антикорупційних програм КМДА, керівником якої призначив Володимира Бондаренка.

×

Новини по темі:  Перемир'я на Донбасі немає - Меркель
Previous У Франції готуються до підписання фінального документа про безвіз України та ЄС
Next В Індії 106-річна бабуся стала кулінарним відеоблогером і прославилася на весь YouTube

Похожие новости

Луценко: Допрос Януковича должен проходить в Украине

Генпрокурор заявил, что не допустит допроса Януковича "в комфортном кресле из далекой Москвы или Ростова". Новини по темі:  Перемир’я на Донбасі немає — Меркель

Гонтарева попалася журналістам у дорогезному готелі: відео

Голова НБУ навіть пригрозила викликати поліцію, якщо журналісти не припинять задавати "незручні" питання Голову Національного банку України Валерію Гонтареву помітили в одному із найдорожчих готелів США, що розташований у Вашингтоні.

У Києві помер скандальний бізнесмен та політик

У близькому оточенні політика відмовилися розкрити подробиці В одній із столичних лікарень у віці 57 років помер депутат Верховної Ради від Криму, колишній очільник проросійської партії «Союз», бізнесмен Лев Миримський.