Домой / Політика / У Франції готуються до підписання фінального документа про безвіз України та ЄС

У Франції готуються до підписання фінального документа про безвіз України та ЄС

У Франції готуються до підписання фінального документа про безвіз України та ЄС

У будинку Європарламенту скасують візи до Європи для українців.

Сьогодні, 17 травня, у Франції буде підписаний документ, що скасовує візи в Європу для українців. Урочиста церемонія відбудеться у будинку Європарламенту, йдеться у ТСН.Ранок.

За словами кореспондента “Радіо Свобода” Григорія Жигалова, документ, який скасує візи громадянам України для поїздок в країни Євросоюзу, підпишуть голова Європейського парламенту Антоніо Таяні і представник Мальти, як країни, що головує в ЄС, орієнтовно о 15-45 за київським часом.

На заході чекають на українську делегацію найвищого рівня — спостерігати за підписанням прилетить президент Порошенко, у якого також заплановані декілька зустрічей.

Після фінального підписання документа залишиться лише його публікація у віснику Європейського союзу, а через 20 днів безвізовий режим для українців набере чинності.

Дивіться онлайн-трансляцію історичного підписання безвізового режиму для України з країнами ЄС. Прямий ефір з Європейського парламенту у Страсбурзі — спільний проект “Радіо Свобода” та сайту ТСН.ua. Початок – о 15:15.

У Франції підпишуть документ, що скасовує візи в Європу для українців

Документ, який скасує візи громадянам України для поїздок в країни Європейського союзу підпишуть сьогодні орієнтовно о 15:45 за київським часом. В Страсбургу також чекають сьогодні і українську делегацію найвищого рівня. У Порошенка заплановано і кілька зустрічей.

Новини по темі:  Миссия МВФ завершила работу в Украине