Домой / Політика / Нефьодов пояснив, хто гальмує розвиток України

Нефьодов пояснив, хто гальмує розвиток України

Нефьодов пояснив, хто гальмує розвиток України

Розвиток України залежить від кожного громадянина. Щоб бути європейцями, необхідно дотримуватися всіх законів країни.

Таку думку висловив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов в інтерв’ю Gazeta.ua.

«Багато людей вважає, що гальмує розвиток державна служба, олігархи, бізнесмени, інвестори, комуністи. Ми ж кажемо про інституційні зміни. Інституції – це певні правила чи принципи, які ми всі сприймаємо як належне. Із ними погоджуємось. Це визначає нашу модель поведінки.

Аби нам змінитися і стати, як в Європі, треба змінити ці інституції. Можна почати від найпростішого — паркуватися у дозволених місцях. У нас вважається, що цього можна не робити. Так, погано, що знак висить «Паркування заборонено», але ж де ще паркуватися? Нема ж інших паркінгів. Відповідь європейців на це: не паркуйтесь. Правилами це заборонено. Ви блокуєте проїжджу частину, через це затори, люди більше часу витрачають на роботу, можуть провести менше зустрічей за день. Якщо ви змушені працювати на годину менше через затори – це питання ВВП…

Є правила, їх треба виконувати. Чомусь коли українець виїжджає за кордон, то розуміє, що там паркуватися під знаком «Паркування заборонено» якось не дуже. Те ж саме працює і в економіці, і в політиці», — пояснив Нефьодов.

Новини по темі:  Яценюк назвав "поразкою Путіна" рішення Стокгольмського арбітражу у справі "Газпрому"