19.05.2017 75 Views

Гройсман в Ізраїлі обговорив із патріархом Єрусалиму створення помісної української церкви

Гройсман в Ізраїлі обговорив із патріархом Єрусалиму створення помісної української церкви

Владика святого міста наголосив на духовному шляху до мети.

Володимир Гройсман під час офіційного візиту до Ізраїлю зустрівся з патріархом Єрусалима Феофілом. Його Блаженство висловив упевненість, що питання розколу церков в Україні може бути вирішене, але не політичними чи військовими, а духовними засобами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зі свого боку, глава українського уряду зазначив вагому особисту роль патріарха в питанні відновлення міжцерковного діалогу та подякував за підтримку України. «Ми не втручаючись у справи церковні, але вважаємо, що треба все робити для якісного міжцерковного діалогу у створенні єдиної православної помісної церкви. Для України це є дуже важливим питанням і дуже очікуваним», — зауважив Гройсман.

17 травня ТСН присвятить випуск вечірніх новин історичному підписанню безвізового режиму для України. Дивіться, традиційно, о 19:30 на каналі 1+1.

Гройсман під час офіційного візиту до Ізраїлю зустрівся із патріархом Єрусалима

Його Блаженство Теофіл III висловив впевненість, що питання розколу церков в Україні може бути вирішене, але не політичними чи військовими, а духовними засобами. Зі свого боку глава українського уряду підкреслив вагому особисту роль Патріарха Теофіла у питанні відновлення міжцерковного діалогу та подякував за підтримку України.

Previous У США охоронці турецького президента Ердогана побили протестувальників (відео)
Next Нефьодов пояснив, хто гальмує розвиток України

You might also like

У Гаазі у справі «Україна проти РФ» визначено графік подальших процедур

Строки подання меморандуму задовільнили українську сторону. У п’ятницю, 12 травня, в Гаазі відбулася нарада делегацій сторін у справі «Україна проти РФ» у МС ООН. Про це повідомила прес-служба МЗС України.

Делегації України, Данії та Польщі зробили спільну заяву щодо візиту президента ПАРЄ до Сирії

Інформація про візит Педро Агромунта до Сирії з'явилась 20 березня.  Делегації України, Данії та Польщі стурбовані візитом президента ПАРЄ Педро Аграмунта до Сирії. Про це повідомив голова української делегації Володимир

МИД 12 стран призвали к отмене виз Украине

Главы МИД подтвердили готовность поддерживать реализацию ассоциации с Украиной, Молдовой и Грузией.