Домой / Політика / Гройсман в Ізраїлі обговорив із патріархом Єрусалиму створення помісної української церкви

Гройсман в Ізраїлі обговорив із патріархом Єрусалиму створення помісної української церкви

Гройсман в Ізраїлі обговорив із патріархом Єрусалиму створення помісної української церкви

Владика святого міста наголосив на духовному шляху до мети.

Володимир Гройсман під час офіційного візиту до Ізраїлю зустрівся з патріархом Єрусалима Феофілом. Його Блаженство висловив упевненість, що питання розколу церков в Україні може бути вирішене, але не політичними чи військовими, а духовними засобами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зі свого боку, глава українського уряду зазначив вагому особисту роль патріарха в питанні відновлення міжцерковного діалогу та подякував за підтримку України. «Ми не втручаючись у справи церковні, але вважаємо, що треба все робити для якісного міжцерковного діалогу у створенні єдиної православної помісної церкви. Для України це є дуже важливим питанням і дуже очікуваним», — зауважив Гройсман.

17 травня ТСН присвятить випуск вечірніх новин історичному підписанню безвізового режиму для України. Дивіться, традиційно, о 19:30 на каналі 1+1.

Гройсман під час офіційного візиту до Ізраїлю зустрівся із патріархом Єрусалима

Його Блаженство Теофіл III висловив впевненість, що питання розколу церков в Україні може бути вирішене, але не політичними чи військовими, а духовними засобами. Зі свого боку глава українського уряду підкреслив вагому особисту роль Патріарха Теофіла у питанні відновлення міжцерковного діалогу та подякував за підтримку України.

Новини по темі:  Стало відомо, скільки коштувала поїздка Порошенка до Давоса