19.05.2017 21 Views

У генпрокуратурі переконують, що повідомлення про підозру Бойку не складалось

У генпрокуратурі переконують, що повідомлення про підозру Бойку не складалось

Запобіжні заходи Бойку не обирались.

У ГПУ заявили, що за сприяння в реалізації «схеми Курченка» щодо депутата Юрія Бойка слідчі не складали повідомлення про підозру.

Про це прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган повідомила у Faceboook.

Також вона опублікували доповідну записку, в якій вказано, що станом на 14 вересня 2016 року повідомлення про підозру Бойку не складались та запобіжні заходи не обирались.

Нагадаємо, що депутат Сергій Лещенко заявив, що у ГПУ було готове подання на депутата Юрія Бойка за сприяння в реалізації «схеми Курченка», коли той працював в уряді.

Як повідомляє сайт ГПУ, Генеральний прокурор України Юрій Луценко доручив надати ґрунтовну інформацію щодо стану розслідування стосовно Юрія Бойка та наявності проекту підозри відносного зазначеної особи.

Згідно доповідної записки, підготовленої начальником Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Горбатюком, слідством на даний час не встановлено фактів підписання від імені Бойка документів (наказів, листів, протоколів, погоджень тощо) щодо проведення закупівель СПБУ, а допитані в ході досудового розслідування свідки про безпосередню його причетність до злочинної схеми закупівлі платформ за завищеними цінами не повідомляли, у зв’язку з чим прямих доказів щодо такоїучасті не здобуто і проект повідомлення про підозру не складався.

Як повідомлялося, 15 березня 2017 року генпрокурор Юрій Луценко заявив, що екс-заступник голови «Нафтогаз України» Олександр Кацуба, який проходив у справі про закупівлю нафтових вишок, розташованих у Чорному морі, уклав угоду зі слідством, надавши цінні свідчення про діяльність високопоставлених чиновників режиму Януковича. Генпрокурор зазначив, що Кацуба також заплатив 100 млн. гривень і отримав по цій угоді 18 місяців ув’язнення.

У мережі з'явились фото величезного будинку голови "Опоблоку" Юрія Бойка

Розташована вона на ділянці на Лівому березі Дніпра в селі Вишеньки. Цей об’єкт можна знайти і в декларації головного опозиціонера. А її цільове призначення – випас свійської худоби. Та замість корівників чи свинарників на ділянці — величезний будинок, площею в понад тисячу квадратних метрів.

Новини по темі:  Минфину предлагают пять шагов по решению налоговой реформы

Previous Конгрес США вимагає від ФБР записи зустрічей Трампа і екс-директора бюро Комі
Next З'явилася реакція ЄС на заборону російських сайтів

Похожие новости

Втекти Януковичу з України допомагали охоронець Путіна та генерал російської армії

Слідство встановило особу людини з охорони президента РФ. Втечу Віктора Януковича курирували охоронець російського президента Володимира Путіна та генерал армії РФ. Про це заявив старший прокурор ГПУ Олексій Донськой в

У Порошенко отрицают уход Ложкина

Глава администрации президента работает в штатном режиме и не собирается уходить, говорят на Банковой. Новини по темі:  Меткое оружие. Украинские политики боятся юмора

Чорновил не верит в доказательства по делу Александровской

Бывший депутат считает, что задержание экс-секретаря КПУ связано с проектом "Слобожанщина". Новини по темі:  Последние надежды. Интервью со Стивеном Пайфером