Главная / Політика / У «ЛНР» допустили можливість повернення в склад України, але нагадали про «русский мир»

У «ЛНР» допустили можливість повернення в склад України, але нагадали про «русский мир»

У "ЛНР" допустили можливість повернення в склад України, але нагадали про "русский мир"

Плотницький назвав умову повернення "республіки" до складу України.

Повернення так званої «Луганської народної республіки» до складу України можливе, однак для цього нинішня влада в Києві повинна піти.

Про це заявив «глава ЛНР» Ігор Плотницький, — пишуть «Известия».

Владу в Києві він назвав «неонацистською» і повідомив, що ще є «здорові сили, які не просто підтримують нас, а нас будуть зустрічати, коли прийде час».

Але поки ні про яке повернення не може бути мови, «якщо Україна залишиться з тим режимом, який зараз в країні», — підкреслив «глава ЛНР».

«Наші жителі на референдумі сказали: «Ми — русский мир», — резюмував Плотницький.

Нагадаємо, що раніше в окупованому Криму представили структуру, яка буде займатися «інтеграцією Донбасу до Російської Федерації».

У Кремлі тим часом вже підшукали для «націоналізованих» підприємств ОРДЛО нових постачальників сировини, щоб замінити втрачені через блокаду зв’язки з українськими підприємствами.

13 березня лінії зіткнення між так званою «ДНР» і територією України, підконтрольною Києву, ватажок бойовиків Олександр Захарченко проголосив «державний кордон».

Екс-лідери бойовиків розповіли, як помічник Путіна керує політикою так званих "ЛНР" та "ДНР"

Про це повідомляє агентcво Reuters. Співрозмовники розповіли, як Сурков контролює ситуацію на місцях за допомогою довірених осіб, які регулярно доповідають Москві про стан справ на окупованих територіях. «Масштаб впливу і повноважень Суркова набагато більші, ніж каже Кремль, не визнаючи свою головну роль у конфлікті», – підсумовують автори публікації.

Новини по темі:  Влада посилено розпродає країну за кредити МВФ - Рабінович