Главная / Політика / Яценюк розповів про свою зустріч з Обамою

Яценюк розповів про свою зустріч з Обамою

Яценюк розповів про свою зустріч з Обамою

Колишній прем'єр зараз перебуває у США.

Колишній прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся у Сполучених Штатах з екс-президентом США Бараком Обамою.

Про це Яценюк написав у своєму Twitter у вівторок, 16 травня.

«Сьогодні я зустрівся з президентом Обамою. Вдячний за його сильну підтримку – зараз і в минулому – України, нашої свободи і безпеки», — написав екс-прем’єр.

Арсеній Яценюк наразі перебуває у Вашингтоні. За його словами, він проводить зустрічі із новою адміністрацією президента США, з якою обговорює питання протидії Росії, продовження спільних проектів та надання оборонної зброї.

Нагадаємо, очільник «Народного фронту», екс-прем’єр-міністр Арсеній Яценюк прокоментував інформацію про своє можливе призначення на посаду глави Національного банку замість Валерії Гонтаревої. Яценюк підкреслив, що главою Нацбанку може бути лише та людина, яка не є політиком.

«Я чітко зазначаю, що я не буду головою Національного банку України. Друга причина — я вже керував Нацбанком, а у мене задньої передачі у моїй коробці передач немає», — наголосив він.

Політик нагадав, що 2004 року він виконував обов’язки керівника НБУ і тоді не представляв жодної політичної сили. 

Яценюк обговорив збільшення військово-технічної співпраці між Україною і Великобританією

Про збільшення співпраці між Україною і Великобританією та збереження санкцій проти Росії заявив у Лондоні Арсеній Яценюк, лідер партії «Народний фронт». Там він з робочим візитом зустрічався з міністром у справах Європи та Північної і Південної Америки Аланом Дунканом та міністром оборони Великобританії Майклом Феллоном. Обговорювали як протидіяти російській агресії на сході України.

Новини по темі:  Аваков рассказал, о чем договорился в Канаде