19.05.2017 36 Views

Шуруйте туди, де Совєцький Союз, георгіївські стрічки, «ВКонтактє» — Береза порадив «регіоналам»

Шуруйте туди, де Совєцький Союз, георгіївські стрічки, "ВКонтактє" - Береза порадив "регіоналам"

Член фракції «Народний фронт» Юрій Береза радить «регіоналам» з «Опозиційного блоку» їхати до Москви, якщо їм не подобаються рішення, які ухвалює влада для захисту України.

Про це він заявив, виступаючи з парламентської трибуни.

«Україна відбулася, і ніяка холера, що сидить отам ліворуч від мене («Опозиційний блок»), вже нічого не зробить, тому що український народ мудріший за вас. Український народ, як би ви його не дурили, не заганяли в Партію регіонів, як не кричали про те, що Янукович назавжди, принаймні на найближчі 20 років, – дав вам відповідь на Майдані», — наголосив Береза.

«Ви зараз апелюєте до президента Сполучених Штатів. Послухайте, ви як раз і є ті дешеві клоуни, які закликали на свою рідну землю війну і російські війська. Завдяки вам був відторгнутий Крим, завдяки вам зараз знущаються з кримських татар, а ви на цих кістках танцюєте – для вас це свято. Для вас свято – «ВКонтактє», — обурився народний депутат.

Він порадив «регіоналам», яким не подобаються проукраїнські рішення, їхати в Росію.

«Слухайте, якщо наша держава така погана — зберіться дружно і дружніми рядами шуруйте туди, де добре. Туди, де Совєцький Союз, георгіївські стрічки, «ВКонтактє», «Яндекс», — наголосив Юрій Береза.

«Я чітко знаю, що після того, що ви зробили в Дніпрі 9 травня, коли ви принизили учасників битви за Україну, вам прощення не буде. І повернення вашого не буде, тому що ви зганьбились», — резюмував він.

×

Новини по темі:  Порошенко: РФ поддержала создание вооруженной миссии ОБСЕ на Донбассе
Previous Відпочинок нардепів: шопінг Балоги, випивка Новинського і 4 паспорти Рибалки
Next WADA може отримати право карати НОК і міжнародні федерації до старту Ігор-2018

Похожие новости

Киев: Работа по Донбассу будет усилена

Порошенко обсудил имплеминтацию "дорожной карты" по выполнению минских соглашений с Олландом и Меркель. Новини по темі:  Ассоциация болгар против рассмотрения нового языкового закона – нардеп

Гройсман считает заявление Яценюка достойным поступком

Вероятный сменщик Яценюка оценил поступок премьера. Новини по темі:  В Інтерполі підтвердили, що припинили розшук Януковича

Скандал навколо «ДемАльянсу» може політично поховати Лещенка та Найєма

Скандал з обшуком у одного з керівників партії «Демократичний альянс» може поховати не тільки цю партію, яка і так має майже нульовий рейтинг. Але і політичні перспективи тріо відомих «антикорупціонерів»