19.05.2017 56 Views

Шуруйте туди, де Совєцький Союз, георгіївські стрічки, «ВКонтактє» — Береза порадив «регіоналам»

Шуруйте туди, де Совєцький Союз, георгіївські стрічки, "ВКонтактє" - Береза порадив "регіоналам"

Член фракції «Народний фронт» Юрій Береза радить «регіоналам» з «Опозиційного блоку» їхати до Москви, якщо їм не подобаються рішення, які ухвалює влада для захисту України.

Про це він заявив, виступаючи з парламентської трибуни.

«Україна відбулася, і ніяка холера, що сидить отам ліворуч від мене («Опозиційний блок»), вже нічого не зробить, тому що український народ мудріший за вас. Український народ, як би ви його не дурили, не заганяли в Партію регіонів, як не кричали про те, що Янукович назавжди, принаймні на найближчі 20 років, – дав вам відповідь на Майдані», — наголосив Береза.

«Ви зараз апелюєте до президента Сполучених Штатів. Послухайте, ви як раз і є ті дешеві клоуни, які закликали на свою рідну землю війну і російські війська. Завдяки вам був відторгнутий Крим, завдяки вам зараз знущаються з кримських татар, а ви на цих кістках танцюєте – для вас це свято. Для вас свято – «ВКонтактє», — обурився народний депутат.

Він порадив «регіоналам», яким не подобаються проукраїнські рішення, їхати в Росію.

«Слухайте, якщо наша держава така погана — зберіться дружно і дружніми рядами шуруйте туди, де добре. Туди, де Совєцький Союз, георгіївські стрічки, «ВКонтактє», «Яндекс», — наголосив Юрій Береза.

«Я чітко знаю, що після того, що ви зробили в Дніпрі 9 травня, коли ви принизили учасників битви за Україну, вам прощення не буде. І повернення вашого не буде, тому що ви зганьбились», — резюмував він.

×

Новини по темі:  Спецоперацію проти екс-податківців здійснили на тиждень раніше через витік інформації - Матіос
Previous Відпочинок нардепів: шопінг Балоги, випивка Новинського і 4 паспорти Рибалки
Next WADA може отримати право карати НОК і міжнародні федерації до старту Ігор-2018

Похожие новости

Производитель Бука: Ракета могла попасть по MH17 случайно

Такое возможно при стечении обстоятельств, плохом обслуживании техники и неправильных действиях экипажа. Новини по темі:  Прокуратура направила в РФ запрос для выдачи Онищенко

Партии получили из госбюджета 141 млн гривен

Без денег остались Батькивщина и Оппозиционный блок. Новини по темі:  У сумці затриманого екс-керівника податкової Луганщини виявили 3,8 мільйона доларів

Луценко уволил прокурора Полтавской области

Сергей Попов сам подал заявление об отставке   Генеральный прокурор Украины Юрий Луценко своим приказом уволил прокурора Полтавской области Сергея Попова. Новини по темі:  Меркель назвала АТО на Донбассе гражданской