19.05.2017 72 Views

Шуруйте туди, де Совєцький Союз, георгіївські стрічки, «ВКонтактє» — Береза порадив «регіоналам»

Шуруйте туди, де Совєцький Союз, георгіївські стрічки, "ВКонтактє" - Береза порадив "регіоналам"

Член фракції «Народний фронт» Юрій Береза радить «регіоналам» з «Опозиційного блоку» їхати до Москви, якщо їм не подобаються рішення, які ухвалює влада для захисту України.

Про це він заявив, виступаючи з парламентської трибуни.

«Україна відбулася, і ніяка холера, що сидить отам ліворуч від мене («Опозиційний блок»), вже нічого не зробить, тому що український народ мудріший за вас. Український народ, як би ви його не дурили, не заганяли в Партію регіонів, як не кричали про те, що Янукович назавжди, принаймні на найближчі 20 років, – дав вам відповідь на Майдані», — наголосив Береза.

«Ви зараз апелюєте до президента Сполучених Штатів. Послухайте, ви як раз і є ті дешеві клоуни, які закликали на свою рідну землю війну і російські війська. Завдяки вам був відторгнутий Крим, завдяки вам зараз знущаються з кримських татар, а ви на цих кістках танцюєте – для вас це свято. Для вас свято – «ВКонтактє», — обурився народний депутат.

Він порадив «регіоналам», яким не подобаються проукраїнські рішення, їхати в Росію.

«Слухайте, якщо наша держава така погана — зберіться дружно і дружніми рядами шуруйте туди, де добре. Туди, де Совєцький Союз, георгіївські стрічки, «ВКонтактє», «Яндекс», — наголосив Юрій Береза.

«Я чітко знаю, що після того, що ви зробили в Дніпрі 9 травня, коли ви принизили учасників битви за Україну, вам прощення не буде. І повернення вашого не буде, тому що ви зганьбились», — резюмував він.

×

Previous Відпочинок нардепів: шопінг Балоги, випивка Новинського і 4 паспорти Рибалки
Next WADA може отримати право карати НОК і міжнародні федерації до старту Ігор-2018

You might also like

Порошенко призвал усилить санкции против РФ

Украинские дипломаты прилагают все усилия для продолжения санкций против России.

Затриманий податківець часів Януковича зробив першу заяву в стінах ГПУ

Службовець заявив, що не розуміє, що саме йому закидають слідчі. Незважаючи на те, що затриманого вже привезли до приміщення Генеральної прокуратури, наразі інформації обмаль. До будівлі ГПУ приїхав мікроавтобус, з

Супрун прийшла на мітинг під Раду6

Фото: @Shabunin Під Верховною Радою активісти влаштували акцію «Година смерті» з вимогою медичної реформи. Під парламент прийшла в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. Учасники акції лягли на землю, накрившись