19.05.2017 90 Views

Шуруйте туди, де Совєцький Союз, георгіївські стрічки, “ВКонтактє” – Береза порадив “регіоналам”

Шуруйте туди, де Совєцький Союз, георгіївські стрічки, "ВКонтактє" - Береза порадив "регіоналам"

Член фракції “Народний фронт” Юрій Береза радить “регіоналам” з “Опозиційного блоку” їхати до Москви, якщо їм не подобаються рішення, які ухвалює влада для захисту України.

Про це він заявив, виступаючи з парламентської трибуни.

“Україна відбулася, і ніяка холера, що сидить отам ліворуч від мене (“Опозиційний блок”), вже нічого не зробить, тому що український народ мудріший за вас. Український народ, як би ви його не дурили, не заганяли в Партію регіонів, як не кричали про те, що Янукович назавжди, принаймні на найближчі 20 років, – дав вам відповідь на Майдані”, – наголосив Береза.

“Ви зараз апелюєте до президента Сполучених Штатів. Послухайте, ви як раз і є ті дешеві клоуни, які закликали на свою рідну землю війну і російські війська. Завдяки вам був відторгнутий Крим, завдяки вам зараз знущаються з кримських татар, а ви на цих кістках танцюєте – для вас це свято. Для вас свято – “ВКонтактє”, – обурився народний депутат.

Він порадив “регіоналам”, яким не подобаються проукраїнські рішення, їхати в Росію.

“Слухайте, якщо наша держава така погана – зберіться дружно і дружніми рядами шуруйте туди, де добре. Туди, де Совєцький Союз, георгіївські стрічки, “ВКонтактє”, “Яндекс”, – наголосив Юрій Береза.

“Я чітко знаю, що після того, що ви зробили в Дніпрі 9 травня, коли ви принизили учасників битви за Україну, вам прощення не буде. І повернення вашого не буде, тому що ви зганьбились”, – резюмував він.

×

Новини по темі:  В России не получали от Киева запросов по Савченко
Previous Відпочинок нардепів: шопінг Балоги, випивка Новинського і 4 паспорти Рибалки
Next WADA може отримати право карати НОК і міжнародні федерації до старту Ігор-2018

You might also like

Порошенко підтвердив, що в Україні вперше відбудеться парламентська асамблея НАТО

За його словами, це потужний сигнал солідарності й підтримки у боротьбі за сувернітет та територіальну цілісність від країн Альянсу. Весною 2020 року Україна прийматиме Парламентську Асамблею НАТО. Про це на

Нардеп Хомутынник хочет скорейшего восстановления связей с Россией

Решение о разрыве экономических связей с Россией ошибочным, уверен депутат. Новини по темі:  Порошенко поїде до Страсбурга на історичну церемонію підписання рішення про безвіз

Плотницкий нашел символику Украины в учебниках ЛНР

Глава "республики" приказал убрать украинскую атрибутику из школьных книг. Новини по темі:  У США розповіли, кого бачать на чолі Нацбанку