Главная / Політика / Турчинов: декілька провайдерів можуть вже виконати рішення РНБО про заборону російських ресурсів

Турчинов: декілька провайдерів можуть вже виконати рішення РНБО про заборону російських ресурсів

Турчинов: декілька провайдерів можуть вже виконати рішення РНБО про заборону російських ресурсів

На його переконання, громадяни України можуть виконувати рішення Ради вже зараз. 

Декілька провайдерів заявили, що вони готові зараз це (заблокувати доступ до санкційних російських продуктів — ред) виконувати.

Про це секретар РНБО Олександр Турчинов заявив в ефірі «112 Україна».

Також він додав, що, для того, щоб ввести санкції стосовно провайдерів, які не будуть виконувати рішення РНБО, потрібно спочатку внести зміни в законодавство.

«Для того, щоб говорити про санкції стосовно провайдерів, я скажу об’єктивно і така задача вже поставлена, — нам необхідно внести деякі зміни в законодавство. Але я впевнений, що ми знайдемо аргументи для того, щоб українські провайдери захищали інформаційне поле України, захищали наших громадян від інформаційної агресії», — сказав Турчинов.

На його переконання, громадяни України можуть виконувати рішення Ради вже зараз.

«Моє звернення до громадян, в першу чергу до тих, хто працює в інформаційному полі, українських провайдерів — друзі, не чекайте листів від СБУ, вже зараз є можливість», — сказав Турчинов.

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко 15 травня вів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів щодо низки російських компаній. Обмеження стосуються серед іншого соцмереж «Вконтакте», «Одноклассники» та сервісів «Яндекс».

ТСН склала список порад щодо збереження своїх даних, які знаходяться на російських ресурсах

Перший крок — це створити нову поштову скриньку і якнайшвидше включити переадресацію на новостворену пошту. Також обрати важливі листи зі старої скриньки. Зайти в кожен з важливих для вас сервісів (це може бути ваш банк, служба таксі, сторінки в соціальних мережах) та замінити стару адресу на нову. Інші поради щодо «Вконтакте», «Однокласники» та «Яндекса» дивіться в матеріалі ТСН.

Новини по темі:  В АП ответили на слова Онищенко о финансировании