Главная / Політика / «Київський режим понесло»: у МЗС РФ прокоментували заборону георгіївської стрічки в Україні

«Київський режим понесло»: у МЗС РФ прокоментували заборону георгіївської стрічки в Україні

"Київський режим понесло": у МЗС РФ прокоментували заборону георгіївської стрічки в Україні

Заборона передбачає адміністративну відповідальність за виготовлення і пропаганду георгіївської стрічки.

Прес-секретар російського Міністерства закордонних справ Марії Захарової прокоментувала заборону георгіївської стрічки в Україні.

Про це вона повідомила у Facebook.

«Євробачення» завершилося — от київський режим і понесло. Для вирішення цих проблем ні сил, ні волі немає. А на перефарбовування тигрів гроші зараз знайдуть», — написала вона у соціальній мережі.

Захарова вважає, що таке рішення «антидемократичним і антиісторичним».

«А як, цікаво, в наступному році в Україні будуть святкувати День Перемоги і проводити марші Безсмертного полку?», — риторично поцікавилися вона.

Нагадаємо, що в пояснювальній записці до документа, який прийняла ВР, йдеться, що він передбачає адміністративну відповідальність за виготовлення і пропаганду георгіївської стрічки.

«Пропагандою георгіївської (гвардійської) стрічки є публічне використання, демонстрація, носіння, а також поширення георгіївської (гвардійської) стрічки або її зображення», — зазначено в тексті.

Ветеранів обурили слова бійця АТО, який назвав георгіївські стрічки "колорадськими"

Під час звіту Держслужби в справах ветеранів після дискусії про георгіївські стрічки боєць АТО вдарив головою голову громадської ради при Міністерстві оборони. Учасник бойових дій Дмитро Резніченко звинуватив Державну службу у фінансуванні організації військових пенсіонерів.

Новини по темі:  ВВС видалило відео до чемпіонату світу з футболу з "російським" Кримом